Virus Total sonuçları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Temiz gibi görünüyor , dosyalar crack veya 3. parti hile programları mı?

Korsana destek vermiyoruz diyenler gelmesin diye belirtmemiştim, evet crack.

Hocam evet sorun bu. Program crack olduğu için Setup oluştururken sizin programınızın içerisine virüs entegre ediyor. Olay bu. O yazılım ile paketleme yapmayınız.

Hocam evet sorun bu. Program crack olduğu için setup oluştururken sizin programınızın içerisinde bir adet virüs entegre ediyor. Olay bu. O yazılım ile paketleme yapmayınız.
Hocam kurduktan sonra tam tarama yaptığımda Kaspersky ve Malwarebytes bir şey bulmuyor sorun var mıdır ?
O zaman maalesef virüslü. Bende cidden güvenilir bir yerden indirdiniz zannettip diğer anti virüslerileri suçladım.
Hocam zaten güvenli bir yerden indirdim site ismi veremem.

"Kur.exe" adındaki dosya potansiyel zararlı, diğer dosyalar Adware sınıfında. İlk dosya hariç diğerlerinin verebileceği en büyük zarar muhtemelen tarayıcı virüsleri, reklam yazılımları vs. olacak.

İlk dosya için aynısını söyleyemem, hacktool olsa bile kodlayan kişinin insafına kalmış durumdasınız.

VT üzerinden incelerseniz *******.cafe adresli siteye ait bir dosya. Yeniden derleme yapılmadıysa o siteye ait.

Ayrıca bu tip içeriklerde miner virüsüne çok sık rastlanabiliyor. Hacktool sınıfına girse bile patch yaptığı yazılımla bir miner kurabiliyor. İlla ki kullanacaksanız Kaspersky aktif olsun mutlaka.

Hocam kurduktan sonra tam tarama yaptığımda Kaspersky ve Malwarebytes bir şey bulmuyor sorun var mıdır ?

Hocam temiz diyorlar ise bir kaç virüs programı, temizdir. Ancak dediğim gibi o paketleme programını kullanmayın. Tavsiyem ücretsiz olan Inno Setup Compiler kullanın.

Programindir cafe'den adobe illustrator indirilmiş; dosyalarda kötü amaçlı bir şey göremedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı