VirusTotal sonuçları nasıl?

• Konuyu başlatan Nemai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 821

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Kendi bilgisayarımda da Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama ve .exe taraması yaptım, bir şey çıkmadı. Çalıştırıp tekrar tam taramalar yaptım ikisiyle de yine bir şey çıkmadı. KMS'ten kaynaklı uyarılar vardı sadece onları da sildim.

Önceden 2 tane av uyarı verirken şimdi 4'e çıktı. False-positive diye düşünüyorum ancak yine de sorayım dedim.

Screenshot_20231004-211217.png

Bir de Registry Keys Set diye bir şey var da ne işe yarıyor?

4 adet bilinmedik antivirüs birkaç tane virüs bulmuş ben F-p diye düşünüyorum.
Google da içlerinde olunca biraz düşündürdü de Detected diyor sadece Google da. Başka bir şey demiyor. 25 MB'tan büyük dosyaları taramıyordu sanki Google aslında ama.

Kendi bilgisayarımda da Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama ve .exe taraması yaptım, bir şey çıkmadı. Çalıştırıp tekrar tam taramalar yaptım ikisiyle de yine bir şey çıkmadı. KMS'ten kaynaklı uyarılar vardı sadece onları da sildim.

Önceden 2 tane av uyarı verirken şimdi 4'e çıktı. False-positive diye düşünüyorum ancak yine de sorayım dedim.

Eki Görüntüle 1967027
Bir de Registry Keys Set diye bir şey var da ne işe yarıyor?
Bitdefender‚ Eset ve Kaspersky virüs dememiş False positive.

Tamamdır sağ olun. İçime bir kuşku girmişti de dediğiniz gibi Kaspersky taramasından falan bir şey göstermedi. Bir sıkıntı yoktur o zaman değil mi?

Sağ olun hocam.
Peki bu Registry Keys Set önemli veya tehlikeli bir şey mi ne işe yaradığını biliyor musunuz?
"Kayıt defterindeki yazılar" diye geçiyor. Yani sadece yazı olarak geçiyor ama tam olarak bir bilgim yok bunun için ayrı bir konu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı