VirusTotal Türkçe yama setup'ında zararlı uyarısı veriyor

blackman16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Ben Oyunceviri'den yama indirdim ve indirdiğim RAR'ı VirusTotal tarattıgımda bir şey bulmadı. Ben de direkt kurdum fakat dur bir de setup uygulamasını VirusTotal'e taratayım dedim. Sonuç ortada. Hemen yamayı kaldırdım oyundan. Ne yapmam lazım sizce?

Ekran Görüntüsü (1).png

Selamlar herkese. Ben Oyunceviri'den yama indirdim ve indirdiğim RAR'ı VirusTotal tarattıgımda bir şey bulmadı. Ben de direkt kurdum fakat dur bir de setup uygulamasını VirusTotal'e taratayım dedim. Sonuç ortada. Hemen yamayı kaldırdım oyundan. Ne yapmam lazım sizce?

Eki Görüntüle 1046725
False-Positive olabilir mi?

Eki Görüntüle 1046725
Hocam SecureAge bulmuş, büyük virüs programları bulmamış bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Arkadaşlar teknik sıkıntıdan dolayı cevap veremedim kusura bakmayın. Yamayı tekrar kurdum cevaplarınızdan dolayı teşekkürler hepinize.

Geri
Yukarı