Viskinin ne kadarı sarhoş eder ve nasıl içilir?

Dostum içimi rahat ve güzel olsun diyorsan kola veya soda ile içebilirsin. Fakat unutma ki bir alkolün tadı ne kadar güzel ve içimi ne kadar rahat olursa o kadar fazla içer ne olduğunu şaşarsın, viski çarptığını kolay kolay anlamassın su gibi gider. Sonra sarhoş olur yerlere düşersin hele ki düğün de içeçeksin ve alışık değilsin rezil rüsva olursunuz orlarda. İlla çakırkeyif olalım diyorsanız 2 şer tane bira için yeterli. Tabi kötü örnek olmasın bana kalırsa hiç içmeyin.

Zamanla bu bünye artar mı? Yoksa ömür boyu 2 bira ile sarhoş olmak kötü olur:D.
Kankam kötü bir şey biliyorum 15 yaşında içkiyle tanıştım. O zamanlar 1 bira bile beni çarpıyordu. 19 yaşındayım Şuan tek başıma 50lik Viski bitirebilecek bünyeye geldim. Sürekli içmekle alakalı olan bir şey.

Zamanla bu bünye artar mı? Yoksa ömür boyu 2 bira ile sarhoş olmak kötü olur:D.
Sana bir tavsiye vereyim senden 10 yaş büyüğüm. Alkol boş adamın işidir, zeki adam ayık kafa ile eğlenir. Annene söyle inek sütü alsın ama çiğ olandan, onu kaynatsın yoğurt yapsın. Kavanoza 4 parmak yoğurdu koy biraz çalkala, üstüne 4 parmak su ekle, az tuz at sonradan ayarına göre ek yaparsın. İyice çalkala üstü köpüklensin, sonra salatalığı al kabuklu şekilde rende yap at kavanoza tekrar karıştır. Dondurucuda az beklet sonra krema gibi bol köpüklü şekilde iç böyle lezzet yok, ferahlarsın ve kalsiyum dahilinde bir çok vitamin alırsın. Cacık/Ayran mixi ile vücudundan ki toksinleri seyreltmiş olursun. Özenti olmayın, özenilecek adam olun canlar. Alkol içip ailenizi üzmeyin, sevgilerine emeklerine ihanet etmeyin bu yaşta. Derslere bakın.

Sana bir tavsiye vereyim senden 10 yaş büyüğüm. Alkol boş adamın işidir, zeki adam ayık kafa ile eğlenir. Annene söyle inek sütü alsın ama çiğ olandan, onu kaynatsın yoğurt yapsın. Kavanoza 4 parmak yoğurdu koy biraz çalkala, üstüne 4 parmak su ekle, az tuz at sonradan ayarına göre ek yaparsın. İyice çalkala üstü köpüklensin, sonra salatalığı al kabuklu şekilde rende yap at kavanoza tekrar karıştır. Dondurucuda az beklet sonra krema gibi bol köpüklü şekilde iç böyle lezzet yok, ferahlarsın ve kalsiyum dahilinde bir çok vitamin alırsın. Cacık/Ayran mixi ile vücudundan ki toksinleri seyreltmiş olursun. Özenti olmayın, özenilecek adam olun canlar. Alkol içip ailenizi üzmeyin, sevgilerine emeklerine ihanet etmeyin bu yaşta. Derslere bakın.
Hocam alkol kullanımı ayda ya da 2 ayda 1 defa olması taraftarıyım. Bu şekilde kullanılan alkolün zararı yoktur.

Yok hocam içmedim el yapımı içkileride tavsiye etmiyorum. 1 keresinde el yapımı votka içmiştim. 4 gün hastanede yattım.

El yapımı zaten berbat bir şey heleki etil alkolde el yapımıysa vücuduna çok büyük kötülük edersin
Aslında en güzel alkol bira almanlar boşuna içmiyor gerçekten kafa açmayan sindirimi kolaylaştıran fıçı bira en güzelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı