Vista kullanmayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkada çalışanlar:
1. Firefox (3 Technopat, 1 YouTube sekmesi)
2. Skype.
3. LightShot.
4. ıntelligent standby list cleaner.
5. Kaspersky ınternet Security.

Windows 10 X64'deki sonuç:
Eki Görüntüle 955399

Sistemin RAM kullanmasını da istemiyorsanız RAM'i sökün, kullanmasın. 4 GB RAM ve 120 GB SSD olduktan sonra Windows 10 iyi çalışabiliyor.

Günümüz 8.1 ve 10 dışında güvenli olan "Windows" yok. Eskileri kullanmanın da bir mantığı yok.
Gerçekten istisnai bir durum olmadıkça 8.1'den öncekiler kullanılmamalı.

1617451786760.png

Bu da benden gelsin. 3 Edge sayfası. 1 Spotify.

@drmstafaa Gayet çirkindi. Hele Aero kapalıyken berbat görünüyordu. Windows 7'nin görev çubuğu daha şık ve Aero'ya uyan bir tasarıma sahipti..
Arkada çalışanlar:
1. Firefox (3 Technopat, 1 YouTube sekmesi)
2. Skype
3. LightShot
4. Intelligent Standby List Cleaner
5. Kaspersky Internet Security

Windows 10 x64'deki sonuç:
Eki Görüntüle 955399

Sistemin RAM kullanmasını da istemiyorsanız RAM'i sökün, kullanmasın. 4 GB RAM ve 120 GB SSD olduktan sonra Windows 10 iyi çalışabiliyor.

Günümüz 8.1 ve 10 dışında güvenli olan "Windows" yok. Eskileri kullanmanın da bir mantığı yok.
Gerçekten istisnai bir durum olmadıkça 8.1'den öncekiler kullanılmamalı.

Geçenlerde 21H2'yi düzenlemeden denedim. Bu değerler 0,5-0,6 GB daha eklerseniz o da o kadar kullanıyor. Ekran görüntüsü aldığım ISO düzenlenmiş.
1617452073491.png

Bu da benden gelsin. 2011 yılında çıkan cihazda gayet iyi kullanım değerleri var. Arkada 10 tane Edge sekmesi açık şu an. SSD kullanımı hep %1-3 arasında değişiyor. Windows hizmetleri ile alakalı o da.

Geçen YT yorumda durumu anlatmaya çalıştım @374025 ve @Sonic12983 e. Fakat hala aynı fanboylar :).

En kötü işletim sistemi Windows 10' dur.
(Çöp) Windows Vista en iyisidir.
Gibi hiçbir dayanağı olmayan yorumlarla karşılaştım.

Konuya gelecek olursak Vista SP2' de de kullandım yine aynı çöp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı