Visual Studio bu dosya geçerlği bir Win32 dosyası değildir hatası

İşte yukarıda kod yazacağın yeri nasıl oluşturacağını anlattım :) adını ister main.cpp yap ister hello.cpp o sana kalmış.

Hocam şimdilik son durum şu yanlış dosya adını mı değiştirdim anlamadım.

Dosya Ekleri

• 2021-10-26.png
    2021-10-26.png
    265,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Tabii ki önemli, sen DLL projesi açmışsın, çıktı DLL olur EXE gibi çalıştırılamaz, DLL'yi biz başka programlara import ederek içindeki fonksiyonları kullanırız. Ya boş proje oluştur ya da konsol projesi oluştur.

Tabii ki önemli, sen DLL projesi açmışsın, çıktı DLL olur exe gibi çalıştırılamaz, DLL'yi biz başka programlara import ederek içindeki fonksiyonları kullanırız. Ya boş proje oluştur ya da konsol projesi oluştur.

Boş projeye o C++ içeren dili eklemeyi bulamadım önerilerini denedim olmuyor.

Basit bir projeyi nasıl açamıyorsun anlayamıyorum gerçekten, sen Visual Studio yu nasıl kurdun? :)

Tamam son olarak google how to create c++ project in Visual studio diye arat önüne gelen videoları izle anlatmak istediğimi gösteren videolar illaki vardır.

Basit bir projeyi nasıl açamıyorsun anlayamıyorum gerçekten, sen Visual Studio'yu nasıl kurdun? :)

Tamam son olarak Google how to create C++ project in Visual Studio diye arat önüne gelen videoları izle anlatmak istediğimi gösteren videolar illaki vardır.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı