Visual Studio C# exe yapma

HD4450

Kilopat
Exe olarak çıkıyor biliyorum ama demek istediğim şey yaptığım herhangi bir form uygulamasını arkadaşıma atınca .net yüklemesini istiyor veya .py uzantılı bir şey atınca arkadaşım açamıyor. Bunları direk açılabilecek konuma nasık getiririm?

Exe olarak çıkıyor biliyorum ama demek istediğim şey yaptığım herhangi bir form uygulamasını arkadaşıma atınca .net yüklemesini istiyor veya .py uzantılı bir şey atınca arkadaşım açamıyor. Bunları direk açılabilecek konuma nasık getiririm?
Bu videonun sana yardımcı olacağını düşünüyorum. Video

Bu videonun sana yardımcı olacağını düşünüyorum. Video
Hayır dostum işe yaramaz. Arkadaşın sorusu farklı.

Soruya cevap. Net desteği olmayan C# ile çalışırsan yükleme istemez. Ama o C# ile arayüz tasarımı yapılıyor muydu emin değilim. Py uzantılı olanda ise çare yok tahminimce.

Hayır dostum işe yaramaz. Arkadaşın sorusu farklı.

Soruya cevap. Net desteği olmayan C# ile çalışırsan yükleme istemez. Ama o C# ile arayüz tasarımı yapılıyor muydu emin değilim. Py uzantılı olanda ise çare yok tahminimce.

Py için Python yüklemek şart. Diğer net desteği olmayan C# mevzusunu anlamadım.

Py için Python yüklemek şart. Diğer net desteği olmayan C# mevzusunu anlamadım.
C# arayüz uygulamaları Net desteği ile yazılıyor. Net desteği olmadan C gibi sadece kodla yazılan C# projesi var. Hem arayüz içeren hem de Net desteği içermeyen uygulama var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı