Visual Studio Code'de tüm kodlar çıkmıyor

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Biz okulda C#'a geçtik. Hoca birkaç şey anlattı onu deneyeceğiz. Sınavda soracakmış. Visual Studio ile yapacağız ama indirme istiyor. 3-4 GB civarında. O kadar internetimiz yok. Biz de Visual Studio Code'ye yükledik ama Visual Code'deki gibi tüm kodlar çıkmıyor. Acaba ben bunu nasıl yaparım?

@oguzhansr40 İzlemedim ama işe yarar gibi bir bak bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Visual Studio'da olduğu gibi.

Hiç kod yazmadıysan, kodlarını (önce çalıştıracağın ortamı seçerek) editöre yazıyorsun ve sonra derliyorsun.

Hocamız CMD üzerinden çalıştırıyor. Ben de aynı işlemi yapmak istiyorum ama yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@oguzhansr40 konsol uygulaması yazıyor hocan. VS Code veya başka bir IDE üzerinden Visual Studio ile aynı şekilde çalışma bekleyemezsin. Her ortamın düzeni farklı, farklı IDE veya editör kullanacaksan onun düzenine alışman gerek.

@oguzhansr40 konsol uygulaması yazıyor hocan. VS Code veya başka bir IDE üzerinden Visual Studio ile aynı şekilde çalışma bekleyemezsin. Her ortamın düzeni farklı, farklı IDE veya editör kullanacaksan onun düzenine alışman gerek.
Alışmayla alakası yok ki. İnternetim az indirme yapamıyorum. Daha az boyutlu bir şey istedim. Eve gidince yükleyeceğim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı