Visual Studio çok fazla bekletiyor

Tabii ki.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    77 KB · Görüntüleme: 13
Tuhaf bir durum, bir şey buga sokmuş Visual Studio'yu. Kayıt Defteri hatası alıyorsa bayağı uğraştırır bu.
Temiz kurulum yapmadan düzeltmek gerçekten uğraştırıcı olabilir.

İster temiz kurulum yapın, isterseniz Visual Studio Code ile geliştirin C/C++'ı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tuhaf bir durum, bir şey buga sokmuş Visual Studio'yu. Kayıt defteri hatası alıyorsa bayağı uğraştırır bu.
Temiz kurulum yapmadan düzeltmek gerçekten uğraştırıcı olabilir.

İster temiz kurulum yapın, isterseniz Visual Studio Code ile geliştirin c/c++'ı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Temiz kurulum yapmadan düzeltemez miyiz bir daha uğraşmak istemiyorum.

Kesin bir şey diyemiyorum. Hata vermiyor çünkü. Sadece yükleme olarak kalıyor. İsterseniz tekrar onar deyip bu sefer Microsoft hesabı ile oturum açın.

Ne kadar sürerse bekleyin. Saatler dahi sürse bekleyin format atmak istemiyorsanız.

@Eray T silip en baştan kurdum test tools gibi bir şey yüklenemedi hatası adlım. C++ yine yok sinirim bozuldu.

Kesin bir şey diyemiyorum. Hata vermiyor çünkü. Sadece yükleme olarak kalıyor. İsterseniz tekrar onar deyip bu sefer Microsoft hesabı ile oturum açın.

Ne kadar sürerse bekleyin. Saatler dahi sürse bekleyin format atmak istemiyorsanız.

Ne yapmam lazım?

@Vavien. Usta sana zahmet bakar mısın?

Çıldıracağım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    20,4 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Etiketlediniz madem, ayıp olmasın diye yazıyorum.

Bayağıdır Visual Studio kullanmıyorum ben. Başta paylaştığınız ekran görüntüsündeki kısmı ilk defa gördüm. Ne olduğunu bilmiyorum.

Benim de aklıma başta Visual C++ zımbırtılarını düzgünce yüklemek gelirdi.

Python için kullanmazdım, kanser ediyor. VS Code candır.

Community için hesaba girmek şarttı diye hatırlıyorum. Öyle olmasa bile girerdim. Windows kullanıyorsunuz.

Onar muhabbetini anlamadım. Sıfırdan hepsini niye kurmuyorsunuz?
Temiz kurulumun neyi uğraştırıyor? Sadece biraz bekliyorsunuz. Şu ekran bana şablonların bir şekilde silindiğini düşündürdü. İnternette SDK falan seçilen kısımla oynayınca böyle olur demişler.
1681637757882.png

Temiz kurulum da önerilmiş. Bakın, adam aklıma ne gelse söylüyor. Visual Studio'yu aktif kullanan birisi. Üstüne ilgisi de var. Güncellemeleri falan takip ediyor. Benden daha iyi biri varken beni çağırmanız garip geldi. Ki ben temiz kurulum dediğimde yapmadığınız an konuya tekrar bakmam.

En sondaki şey hakkında en ufak fikrim yok.

Söylenmemiş bir şeyi söyleyeyim. Programlama yapacaksanız Türkçeden uzak durun. Ben Türkçe hata bilmem. Google'a soracak olsam onu kendim İngilizceye çevirsem bile orijinaline değil de farklı bir şeye çevirme ihtimalim var. Bu da daha sorunu bile rahatça anlayamamak demek.

Başıma bir sorun geldiğinde yaptığım gibi İngilizce şekilde Google amcamıza sorardım. Bana soracağınız soruları bu şekilde çözebilirsiniz.

Etiketlediniz madem, ayıp olmasın diye yazıyorum.

Bayağıdır Visual Studio kullanmıyorum ben. Başta paylaştığınız ekran görüntüsündeki kısmı ilk defa gördüm. Ne olduğunu bilmiyorum.

Benim de aklıma başta Visual C++ zımbırtılarını düzgünce yüklemek gelirdi.

Python için kullanmazdım, kanser ediyor. VS Code candır.

Community için hesaba girmek şarttı diye hatırlıyorum. Öyle olmasa bile girerdim. Windows kullanıyorsunuz.

Onar muhabbetini anlamadım. Sıfırdan hepsini niye kurmuyorsunuz?
Temiz kurulumun neyi uğraştırıyor? Sadece biraz bekliyorsunuz. Şu ekran bana şablonların bir şekilde silindiğini düşündürdü. İnternette SDK falan seçilen kısımla oynayınca böyle olur demişler.

Temiz kurulum da önerilmiş. Bakın, adam aklıma ne gelse söylüyor. Visual Studio'yu aktif kullanan birisi. Üstüne ilgisi de var. Güncellemeleri falan takip ediyor. Benden daha iyi biri varken beni çağırmanız garip geldi. Ki ben temiz kurulum dediğimde yapmadığınız an konuya tekrar bakmam.

En sondaki şey hakkında en ufak fikrim yok.

Söylenmemiş bir şeyi söyleyeyim. Programlama yapacaksanız türkçeden uzak durun. Ben Türkçe hata bilmem. Google'a soracak olsam onu kendim ingilizceye çevirsem bile orijinaline değil de farklı bir şeye çevirme ihtimalim var. Bu da daha sorunu bile rahatça anlayamamak demek.

Başıma bir sorun geldiğinde yaptığım gibi İngilizce şekilde Google amcamıza sorardım. Bana soracağınız soruları bu şekilde çözebilirsiniz.

Buraya yazmayı unuttum teşekkürler cevabın için sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı