Visual Studio "Hata ayıklamayı durdurmak istiyor musunuz?" uyarısı

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Sıfırdan C# öğrenmeye başladım ama VS 2022 bu hatayı veriyor. Acaba yazdığım kod kaynaklı mı yoksa editörde oluşan bir problem mi?
Sadece merakımdan soruyorum hata gözükmüyor aç kapa yapınca çalışıyor yazdıklarım.

Uyarı metni.png

Sıfırdan C# öğrenmeye başladım ama vs 2022 bu hatayı veriyor. Acaba yazdığım kod kaynaklı mı yoksa editörde oluşan bir problem mi?
Sadece merakımdan soruyorum hata gözükmüyor aç kapa yapınca çalışıyor yazdıklarım.

Eki Görüntüle 2085172

AnyDesk'ten bakabilir miyim?

Senin bilgisayarına ben ne zarar verebilirim bilgisayar programcılığı okuyorum Visual Studio'da C# üzerine çalışıyorum bu yüzden bağlanıp bakmak istedim. Sen bilirsin problemi çözmede başarılar :D

Son düzenleme:
Ne uygulaması yazıyorsunuz? Form mu Console mu web mi?

Console.

Senin bilgisayarına ben ne zarar verebilirim bilgisayar programcılığı okuyorum Visual Studio'da C# üzerine çalışıyorum bu yüzden bağlanıp bakmak istedim. Sen bilirsin problemi çözmede başarılar :D

Bende yazılım geliştirme okuyorum sağ ol.

Yazdığın kodun sonunda Console.ReadLine() yada Console.Read() gibi bir komut bırakıyor musun? Yazdığın kod executionı bitiriyor mu? Kodu da paylaş ki tahmin etmek zorunda kalmayalım.

Geri
Yukarı