Visual Studio ne için kullanılmalı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videodaki yere gidebilmek için hangi seçenekleri seçmem gerekiyor?
.Net seçmen ve indirmen lazım.
1668538498303.png

1668538538158.png

1668538565945.png

En son oluştur demen yeterli.

.Net seçmen ve indirmen lazım.
Eki Görüntüle 1573889

Eki Görüntüle 1573890

Eki Görüntüle 1573891

En son oluştur demen yeterli.

Hocam Murat yücedağ'ın derslerine bakıyordum 2 ders falan izledim de benim izlediklerimde tasarım odaklı kullanıyor yani toolları seçerek kullanıyor genel odak kodlarda değil. Bir de Murat yücedağ'ın başka bir playlistini de buldum orada da Console dersleri veriyor. Sizce önce tasarım odaklı olan playlisti mi izlemeliyim yoksa önce Console derslerinin hepsini bitirip mi tasarım odaklıya geçmem gerekir? Ya da şuanlık tasarım odaklı gitmemde sıkıntı olmaz mı?

Son düzenleme:
Hocam Murat yücedağ'ın derslerine bakıyordum 2 ders falan izledim de benim izlediklerimde tasarım odaklı kullanıyor yani toolları seçerek kullanıyor genel odak kodlarda değil. Bir de Murat yücedağ'ın başka bir playlistini de buldum orada da Console dersleri veriyor. Sizce önce tasarım odaklı olan playlisti mi izlemeliyim yoksa önce Console derslerinin hepsini bitirip mi tasarım odaklıya geçmem gerekir? Ya da şuanlık tasarım odaklı gitmemde sıkıntı olmaz mı?
Console daha iyi tabi ki.
Console genel olarak dilin yapısını anladığın yer.

Geri
Yukarı