Vitamin fiyatları neden yüksek?

Dolandırıcılık, kontrolsuzluk.. ne kadar koyabilirsem diyip koyuyor satan adam. Lahmacun 30 TL Allahın İzmit'inde.. Çeyrek ekmeği yarım ekmek diye satıyorlar kokoreçte bi de 70 TL istiyorlar.. offf of..

Hangi vitamin mesela? Türkiye de 900 tl gibi fiyatta vitamin görmedim ben. Vitaminden kastınız bildiğimiz B,C,D gibi vitaminler mi?

Hangi vitamin mesela? Türkiye de 900 TL gibi fiyatta vitamin görmedim ben. Vitaminden kastınız bildiğimiz B, C, D gibi vitaminler mi?

En basitinden 10.000 ıu D vitamini alacaktım, ilk önce Iherb'deki fiyatına baktım 6 dolar civarıydı, daha sonra aynı markanın TR fiyatına baktım 990 TL'ydi. Bunun dışında Mg'i yuksek vitaminlerin fiyatı da aynı şekilde.

10.000 iu D vitamini ben Türkiye'de görmedim. 1000 lik satılıyor genelde. Yurtdışında varsa bilemem. 1000 olan da zaten dediğin uçuk fiyatlarda değil. 10.000 değilde 1000 olmasın o dediğin?

10.000 lik Türkiye'de sitelerde ben görmedim. Çoğu 1000 lik satılıyor. Bilinen markalar en azından 1000 lik satıyor. O da zaten uçuk fiyatlarda değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı