Vivaldi Adres Çubuğu Hakkında

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Opera GX kullanıcısıydım ancak artık dayanılmayacak derecede yavaşlama sonucu Vivaldi'ye geçmeye karar verdim yaklaşık 1 saattir kullanıyorum ve tek sıkıntım arama çubuğuna bir şey yazdığımda bana yardımcı olmaması, tam anlamadıysanız resimler ile detaylandıracağım. Resimlerdeki gibi GX'de arama çubuğuan bir şey yazdığımda onunla ilgili bilgiler çıkıyor, bana yardımcı oluyor anca Vivaldi'de hiçbir şey çıkmıyor. Vivaldi kullananlar varsa bana yardımcı olabilir mi?

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıda Google arama önerilerini nasıl açacağınızı gösterdim.

Dostum çok sağol :D
Vivaldi hakkında başka önerilen varsa uygulayabilirim, detaylı bir rehber işimi görebilir.

Bir ara Vivaldi içinde gizlilik ve güvenlik için ayar önerisi yaparım. Ama diğer ayarlar tarayıcı özelleştirmeye girdiğinden kullanıcının kararına kalmış. Daha önceden bağlantıda bazı ayar önerisi yapmıştım. Aynı şekilde diğer tarayıcı ayar konularında önerdiğim uzantıları gene tavsiye ederim.

Bir ara Vivaldi içinde gizlilik ve güvenlik için ayar önerisi yaparım. Ama diğer ayarlar tarayıcı özelleştirmeye girdiğinden kullanıcının kararına kalmış. Daha önceden bağlantıda bazı ayar önerisi yapmıştım. Aynı şekilde diğer tarayıcı ayar konularında önerdiğim uzantıları gene tavsiye ederim.
Mouse ile özel hareketler yapabiliyoruz, ancak sayfalar arası ileri geri yapma işlemini bulamadım. Yardımcı olur musun ?

Geri
Yukarı