Vivaldi Browser güvenilir mi?

Vivaldi Browser güvenilir mi?

• Güvenilir.

Oy: 21 67,7%
  • Değil.

Oy: 10 32,3%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Evet, Vivaldi tarayıcısı popüler bir tarayıcıdır ve güvenlidir. Her zaman olduğu gibi, tarayıcılara şifrelerinizi saklamak önerilmez ve bana göre güvenli değildir. Şifrelerinizi saklamak için şifre yönetici uygulamalara saklamanız önerilir çünkü daha güvenilir olması için.

Kullandığın tarayıcı Chrome, Edge, Opera vb olunca hiçbir faydası olmuyor maalesef ki o eklentilerin.

%1 bile gizli değilsin.

Microsoft Edge kullanıyorum bu arada bundan önce Brave kullanıyordum ve %1 bile gizli değilsin falan komik. Sizin gizlilik için kullandığınız tarayıcı ve eklentileri çok merak ediyorum.

Mozilla'nın gelirinin %80 Google tarafından fonlanıyor hocam haberin olsun :D

Biliyorum, en azından Firefox'un telemetrileri kapatılabiliyor, hazır kapatılmış istiyorsan librewolf var.

Microsoft Edge kullanıyorum bu arada ve %1 bile gizli değilsin falan komik.

Edge gizli mi sanıyorsun sen? Kapalı kaynak, verilerini Microsoft'a akıtan bir tarayıcı.

Microsoft uses the data we collect to provide you with rich, interactive experiences. In particular, we use data to:

• Provide our products, which includes updating, securing, and troubleshooting, as well as providing Support. It also includes sharing data, when it is required to provide the service or carry out the transactions you request.
  • Improve and develop our products.
  • Personalize our products and make recommendations.
  • Advertise and market to you, which includes sending promotional communications, targeting advertising, and presenting you with relevant offers.

Microsoft Edge kullanıyorum bu arada ve %1 bile gizli değilsin falan komik. Sizin gizlilik için kullandığınız tarayıcı ve eklentileri çok merak ediyorum.
Ben Brave + DuckDuckGo kullanıyorum gayet iyi bir gizlilik sağladığını düşünüyorum. Ayrıca bu eklentileri kullanıyorum.
1658058396061.png

Yeni konular

Geri
Yukarı