Vivaldi Browser güvenilir mi?

Vivaldi Browser güvenilir mi?

• Güvenilir.

Oy: 21 67,7%
  • Değil.

Oy: 10 32,3%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Siz ne kullanıyorsunuz?

Firefox (arkenfox user.js ile sertleştirilmiş) kullanıyorum, arama motorum searx. Gizlilik için uBlock Origin eklentisi yüklü.

Ben Brave + DuckDuckGo kullanıyorum gayet iyi bir gizlilik sağladığını düşünüyorum. Ayrıca bu eklentileri kullanıyorum.
Eki Görüntüle 1453850

Firefox sertleştirilmiş daha iyi bana göre fakat Brave'de sertleştirilince güzel gizlilik sağlıyor.

Firefox (arkenfox user.js ile sertleştirilmiş) kullanıyorum, arama motorum searx. Gizlilik için uBlock Origin eklentisi yüklü.

Firefox sertleştirilmiş daha iyi bana göre fakat Brave'de sertleştirilince güzel gizlilik sağlıyor.
Firefox Windows'da çok kötü çalışıyor. En iyi stabil ve açık kaynaklı tarayıcı Brave Windows'da.

Bu arada, Vivaldi'ye şifrelerimi girsem çalınır mı anlamında demiştim. Nereye girip çıktığım pek umurumda değil doğrusu.

Bu arada, Vivaldi'ye şifrelerimi girsem çalınır mı anlamında demiştim. Nereye girip çıktığım pek umurumda değil doğrusu.

Bilgisayarına virüs girerse çalınır. Tarayıcıların çoğu şifreleri şifrelemeden saklıyor. Bence Brave kullanmaya devam et.

Bilgisayarına virüs girerse çalınır. Tarayıcıların çoğu şifreleri şifrelemeden saklıyor. Bence Brave kullanmaya devam et.

Şifre saklamam lazım diyorsan bitwarden var. Bedava.

Yeni konular

Geri
Yukarı