Vivaldi güvenlik ve gizlilik açısından nasıldır?

Uzun zamandır Brave tarayıcı kullanıyorum, yaklaşık iki üç haftadır da Vivaldi kullanıyorum. Gizlilik yapılandırması güzel. RAM tüketimi Brave'ye oranla biraz daha az. Hızlı.
Gizlilik ayarları kısmında engelleme düzeyi olarak Reklam engelleme, Reklam ve izleyici engelleme mevcut. Ben memnun kaldım. Brave ile Vivaldi favorim.

Uzun zamandır Brave tarayıcı kullanıyorum, yaklaşık iki üç haftadır da Vivaldi kullanıyorum. Gizlilik yapılandırması güzel. RAM tüketimi Brave'ye oranla biraz daha az. Hızlı.
Gizlilik ayarları kısmında engelleme düzeyi olarak reklam engelleme, reklam ve izleyici engelleme mevcut. Ben memnun kaldım. Brave ile Vivaldi favorim.

Peki, güvenlik açısından sıkıntı yaratır mı?

Güvenlik ve gizlilik ayarlarının işlevselliğini mi soruyorsun yoksa güvenlik açıklarını ve gizlilik politikasının gizliliğe ne kadar uygun olduğunu mu soruyorsun? Ne sorduğun belli değil.

Şu an ne kullandığını neden belirttin? Bizene?

Her konusu üzerinden yani genel olarak nasıl çalıştığını sordum. Şu anda kullandığım tarayıcıyı belirtme sebebim, o tarayıcının aynı zamanda nasıl olduğunu öğrenme isteğimden.

Geri
Yukarı