vivo Y22s vs Samsung M14 vs Xiaomi Redmi Note

Matrixz852

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aşağıda bıraktığım linlerden hangi telefonu almama yardımıcı olursanız çok sevinirim genel olarak PUBG vs. oyun oynayan biriyim aşağıdaki telefonlardan birini seçmem lazım şimdiden teşekkürler.
1. vivo Y22s 128 GB 6 GB RAM Sarı Cep Telefonu (vivo Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Kafama en yatan Vivo Y22s çünkü işlemcisi Snapdragon 680 ve 6 GB RAM bulundurması ve 90Hz dezavantajı ise ekranı HD olması.
2. Samsung M14 4GB/128GB Mavi Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri
Samsung M14 5G işlemcisi Exynos1330 Snapdragon 680'den daha iyi RAM'i 4 GB olsa da ekranı FHD ve 6000mAh.
3.
Redmi Note 10 5G 128 GB 6 GB RAM ve Snapdragon 678 işlemciye sahip Vivo'yla hemen hemen aynı sadece Redmi daha güvenli hissettiriyor.
Evet bu üç telefon arasında kaldım. Benim için öncelik performans ve ekranı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vivolarin yazma hızı düşük diye duymuştum ekranı berbat bu arada 720p IPS LCD 90 Hz ekranı var ama çözünürlük kötü olduktan sonra 90 olsa ne yazar, Xiaomi de şöyle amoled 1080p ekran var ama 60 Hz ve 3 yıllık bir telefon o yüzden şuan onuda eledim, bence Samsung olabilir bunların arasından onun ekran teknolojisi kötü işlemcisi diğerlerinden iyi çözünürlüğü 1080p yani iyi ama pls ekran var o tek kötü yanı

Vivolarin yazma hızı düşük diye duymuştum ekranı berbat bu arada 720p IPS LCD 90 Hz ekranı var ama çözünürlük kötü olduktan sonra 90 olsa ne yazar, Xiaomi de şöyle amoled 1080p ekran var ama 60 Hz ve 3 yıllık bir telefon o yüzden şuan onuda eledim, bence Samsung olabilir bunların arasından onun ekran teknolojisi kötü işlemcisi diğerlerinden iyi çözünürlüğü 1080p yani iyi ama pls ekran var o tek kötü yanı
samsung 4 gb rami ver yetermi sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı