Oppo A16 vs. Vivo Y22s vs. Xiaomi Redmi 10C

Hiçbiri alınmaz, bütçe nedir?

Faturaya ek alacağımdan dolayı net bir şey diyemeyeceğim bu civarlarda bir şey ama bütçe.

Örneğin oyun modu vs gibi ayarlar yok ve örneğin pubgm oynayacak bu cihaz en fazla 30FPS destekliyor firmalar dahi bu markayı doğru dürüst tanımıyor.

Bu fiyata alacağın telefonların neredeyse hepsi benzer performans verir zaten. Alan kişi 7/24 oyun oynamayacaksa zaten işi olmaz o kadar oyun moduyla, günlük kullanım için daha ideal.

PUBG oynamıyorum zaten coc pes bir de araba oyunları falan ama çok sıklıkla oynamıyorum arada bir oynuyorum oynarsam da.

Faturaya ek alacağımdan dolayı net bir şey diyemeyeceğim bu civarlarda bir şey ama bütçe.

Hocam söylediğiniz bütçeye göre 2. El telefon önerecektim, çünkü bu telefonların hepsi 1 yıl geçmeden çöp olur. 2. El önerebileceğim telefonlar:
iPhone 7 (veya 7 Plus.)
Samsung Galaxy S10 (veya S10+)

Hocam söylediğiniz bütçeye göre 2. el telefon önerecektim, çünkü bu telefonların hepsi 1 yıl geçmeden çöp olur. 2. el önerebileceğim telefonlar:
iPhone 7 (veya 7 Plus.)
Samsung Galaxy S10 (veya S10+)

Aslında zaten 1.5 2 yıl idare etse yeter şimdilik.

1.5-2 yıl idare etsin diyorsanız bir şey diyemem. Özelliklerini vs. tam olarak bilmiyorum ama bu üçünün içinden ya Oppo'ya da Xiaomi almanız daha iyi olabilir. Vivo'ya hiç bulaşmayın.
Screenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_7.png
Şöyle karşılaştırmaları var telefonlardan pek anlamadığım için bilmiyorum ben.

Oppo A16 4gb/64 GB.
Vivo Y22s 4gb/64GB
Xiaomi Redmi 10C 4gb/64GB
Hangisi alınır?

Bu fiyata alacağın telefonların neredeyse hepsi benzer performans verir zaten. Alan kişi 7/24 oyun oynamayacaksa zaten işi olmaz o kadar oyun moduyla, günlük kullanım için daha ideal.

Vivo ne oyun için ne de günlük kullanım için leş bir telefon kullanmayın kullandırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı