Oppo A16 vs. Vivo Y22s vs. Xiaomi Redmi 10C

norent

Centipat
Daha fazla  
Oppo A16 4gb/64 GB
Vivo Y22s 4gb/64GB
Xiaomi Redmi 10C 4gb/64GB
Hangisi alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kullandığım telefon gibi ve çok kötü 8 GB RAM olmasına rağmen Brawl Stars gibi bir oyunda dahi kasıyor.
Şu an kullandığın telefon nedir?

Ben Vivo alırdım şahsen. Diğerlerine göre birçok artısı var.
Ayrıca 90 Hz ekran,toza ve suya dayanıklılık ile Vivo öne geçiyor.

Oppo'yu konuşmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Şu an kullandığın telefon nedir?

Ayrıca 90 Hz ekran, toza ve suya dayanıklılık ile Vivo öne geçiyor.

Oppo'yu konuşmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Şu anda kullandığım telefon Vivo X50 Lite ve arayüzünde dahi kasıyor ve ayarlardan birçok şey eksik (Samsung ve Xiaomi'ye nazaran)

Şu anda kullandığım telefon Vivo X50 Lite ve arayüzünde dahi kasıyor ve ayarlardan birçok şey eksik (Samsung ve Xiaomi'ye nazaran)
Genel olarak Vivolarda böyle bir şey olduğunu duymadım,senin cihazın kasıyor diye hepsi kasacak diye bir şey yok. Ayarlardan birçok şey eksik derken ne kastettiğini anlamadım...

Genel olarak Vivo'larda böyle bir şey olduğunu duymadım, senin cihazın kasıyor diye hepsi kasacak diye bir şey yok. Ayarlardan birçok şey eksik derken ne kastettiğini anlamadım...

Örneğin oyun modu vs gibi ayarlar yok ve örneğin pubgm oynayacak bu cihaz en fazla 30FPS destekliyor firmalar dahi bu markayı doğru dürüst tanımıyor.

Örneğin oyun modu vs gibi ayarlar yok ve örneğin pubgm oynayacak bu cihaz en fazla 30FPS destekliyor firmalar dahi bu markayı doğru dürüst tanımıyor.
Bu fiyata alacağın telefonların neredeyse hepsi benzer performans verir zaten. Alan kişi 7/24 oyun oynamayacaksa zaten işi olmaz o kadar oyun moduyla,günlük kullanım için daha ideal.

Geri
Yukarı