Vlog icin hangi telefonu önerirsiniz?

utkukskn00

Kilopat
Merhabalar, aslında telefon almayı düşünmüyorum telefonumun kamerasının iyi olduğunu düşünüyorum ama deneme çekimi yapmıştım ön kamera ile cektiğimde düz tutarsam yan taraflar siyah, yan tutarsam da Youtube'a attiğımda yan cevirince düz oluyor, bu problem telefonda olan bir şey mi?

Telefonum Samsung S6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu yan çekip Camtasia Studio gibi basit programlarda istediğiniz piksel oranına göre ekrana sığdırın örn.(1080p) bu sorun ortadan kalkmış olur. Sonuçta telefon S6 ön kamerası 5 Megapiksel sizi ne kadar memnun eder bilemiyorum. S8 ve İphone 7'nin ön kameraları gerçekten çok kaliteli bütçenize göre alabilirsiniz ama bir vlog için asla bir telefon önermem. Kesinlikle bir vlog kamerası almalısınız hem daha az masraf ve daha çok kalite sağlar fakat seçim size kalmış.

Neden ön kamera kullanıyorsun ki? Hiçbir vlogger ön kamera kullanmıyor. Arka kamera kullanıp telefonu yan tutun.
Ama ozaman kendimi göremem ondan :)

Videoyu yan çekip Camtasia Studio gibi basit programlarda istediğiniz piksel oranına göre ekrana sığdırın örn.(1080p) bu sorun ortadan kalkmış olur. Sonuçta telefon S6 ön kamerası 5 Megapiksel sizi ne kadar memnun eder bilemiyorum. S8 ve İphone 7'nin ön kameraları gerçekten çok kaliteli bütçenize göre alabilirsiniz ama bir vlog için asla bir telefon önermem. Kesinlikle bir vlog kamerası almalısınız hem daha az masraf ve daha çok kalite sağlar fakat seçim size kalmış.
Önereceginiz kamera var midir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı