Hangi Lumia Modelini Önerirsiniz ?

pokemon210

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar;

2 haftaya Thailand'a gidiyorum. Telefonum baya eskidi ve yavaşladı. İOS pahalı benim için orda uygun ama alamıyorum. Android ucuz telefonlar var. Ama markasız uygun fiyata alacağıma Lumia alıyım diyorum. Lumia orada acayip ucuz. Lumia'nın hangi modelini önerirsiniz ? Lumia için fiyat sıkıntısı yoktur. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada eğer piyasaya sürülmüşse 950 XL, küçük istiyorsanız 950 iyi olur. Hem sistem özellikleri iyi, kamerası yine harika. Ayrıca şu iris tarama özelliği ile kilidin açılabilmesi olayı çok hoşuma gitti.

Neden önermezsiniz ?
Bende daha önce 520 modelini kullandım. Lumia'lar gerçekten çok ama çok stabil bir cihaz. İos'un stabiltede sadece adı var bence Lumia'nın yanında. Ama çok sıkıcı bir ara yüzü var. Marketi hala zayıf mı bilmiyorum. Düşük bütçeye Android yerine tercih edilebilir bir cihaz. Ben 2-3 ay sonra sıkılıp satmıştım. G2 ile hayat buldum sanki ondan sonra. :)

Bende daha önce 520 modelini kullandım. Lumia'lar gerçekten çok ama çok stabil bir cihaz. İos'un stabiltede sadece adı var bence Lumia'nın yanında. Ama çok sıkıcı bir ara yüzü var. Marketi hala zayıf mı bilmiyorum. Düşük bütçeye Android yerine tercih edilebilir bir cihaz. Ben 2-3 ay sonra sıkılıp satmıştım. G2 ile hayat buldum sanki ondan sonra. :)
Windows10 ile kutucuklar saydamlaştı. Yaratıcılığa kalmış çok güzel anaekran düzenlemeleri var. Market hala istenilen düzeyde değil maalesef ama gelişme yok değil.

Ben de Android'i tavsiye ederim Lumia 535 telefonunu kullanıyorum. mağaza berbat cortana desteklenmiyor bir güncelleme geliyor 1-2 GB ve bunun üstüne bazen de donduğu oluyor bu yüzden kimseye tavsiye etmem bir de bir telefon alacaksan 2016 sonlarına doğru çok süper telefonlar çıkacak onları tavsiye ederim daha çok erken kaliteli bir telefon için...

Bir yazıda okumuştum Android mağazasında 13000000 uygulama windows mağazasında ise 300000 uygulama varmış tabi ki bu senin bir işine yaramaz da sonuçta Android mağazası windows mağazasından 4 kat daha geniş

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ben de Android'i tavsiye ederim Lumia 535 telefonunu kullanıyorum. mağaza berbat cortana desteklenmiyor bir güncelleme geliyor 1-2 GB ve bunun üstüne bazen de donduğu oluyor bu yüzden kimseye tavsiye etmem bir de bir telefon alacaksan 2016 sonlarına doğru çok süper telefonlar çıkacak onları tavsiye ederim daha çok erken kaliteli bir telefon için...

Bir yazıda okumuştum Android mağazasında 13000000 uygulama windows mağazasında ise 300000 uygulama varmış tabi ki bu senin bir işine yaramaz da sonuçta Android mağazası windows mağazasından 4 kat daha geniş

4 kat daha geniş ama bir sürü çöp uygulama var Play Store'da. X-Ray diye bir arama yapıp bakın isterseniz kaç tane saçma uygulama çıkıyor diye.

Ben de Lumia 535 kullandım. Dediğiniz sorunların 1/10'ini bile yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı