VMware Açılmıyor

yekizm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Z590 Aorus Ultra Anakart
İntel i5-10600KF İşlemci
Asus Tuf Gaming Rtx 3060 Tİ V2 OC Ekran Kartı
3000 MHZ CL 15 32 GB RAM
Merhaba, Dün bilgisayarıma VMware kurmaya karar verdim. Setup dosyasını açamadım uyumluluk giderme falan bir şekilde açtım, Kali Linux 2019.2 sürümünüde kurdum stabil bir şekilde kullandım. Fakat bugün bilgisayarımı açtığımda VMware'i açamadım ne yaptımsa olmadı sonra kaldırmaya karar verdim. Kaldırdım bu sefer yine setup dosyasını açamadım uyumluluk giderme falanda çare göstermedi, İnternetten çözümde aradım bulamadım en son buraya geldim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada bilgisayarım çok stabil her şeyi açıyor, kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Diğer setup dosyaları da açılıyor sadece VMware açılmıyor setup dahil. Önerilerinizi bekliyorum. Bu durumda ne yapabilirim?

İşletim sistemi:
  • 8 RAM
  • 64 Bit
  • i7-4770
  • Win 10 64 Bit

Son düzenleyen: Moderatör:
güncel olan sürümü kullanıyorum

hizmetlerde gözükmüyor şuan setup açamıyorum tekrar kurmayaa malesef

hiç bir işe yaramadı hocam normal sürümünü kullanıyorum sürüm 15.1.0

Peki setup açtığınızda görev yöneticisinde arka plan işlemlerine geliyormu.
Oda gelmiyor işde tahmimimce bişey ona izin vermiyor hocam ama ne olduğunu bulamadım güvenlik duvarı falan full kapali anlam veremiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı