VMware ile Mac OS X Mavericks Kurulumu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
VMware Workstation ile Windows üzerinden nasıl Mac OS X Mavericks 10.9 kullanabileceğinizi bu rehberimizde gösteriyoruz. İster bir geliştirici olun, isterseniz...
5zDuQ6bJncA

Daha fazlası...

Merhaba. Ben windows 7'ye VMware ile Mac OS X Mavericks Kurulumu yapmaya çalışırken install.cmd yapınca (stoppin VMware services) hatası aldım. Ve kurulum apple logosunda kalıyor. Yardım edebilecek var mı?

Merhaba. Ben windows 7'ye VMware ile Mac OS X Mavericks Kurulumu yapmaya çalışırken install.cmd yapınca (stoppin VMware services) hatası aldım. Ve kurulum apple logosunda kalıyor. Yardım edebilecek var mı?

Bu bir hata değil, sabırsızlığınız oluyor.

Merhaba. ben hazırdaki windows 7 pc me Mac Os X Mavericks kurmak istiyorum Fkat sistemim buna ne kadar uyumlu bilemedim. Yüklemeyi denedim fakat bazı hatalar aldım. Benden kaynaklımı PC nin uyumlu olmayışındanmı kaynaklı bilemediğim için size danışmak istedim makul bi çözüm sunabilrseniz sevinirim. Teşekkürler...
CPU: AMD A6 6400K APU 3.90GHZ
HDD: 120 GB SSD 232 Gb HDD depolama alanı
EKRAN KARTI: Atı radeon 5830
RAM: 4+4 şeklinde 8 GB

Merhaba rehberi izleyerek Wmware ile Maverix kurmuştum rahat kullanıyorum ama sierra yı güncelliyorum yüklüyor değişmiyor. Yani güncellemiyor galiba yada ben mi yanlış bir işlem yapıyorum apple play store den indirdim şimdi den teşekkür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı