VMware ile OS X El Capitan Kurulumu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

VMware Workstation ile Windows 10 üzerinde sanal bilgisayara OS X El Capitan 10.11.2 kuruyoruz. Apple’ın en son işletim sistemi El Capitan çıkalı epey oldu. Güncellemelerle artık daha kararlı çalışan yeni OS X sürümünü denemek isteyenler fakat bunun için verilerini riske atmak istemeyenleri düşünerek sanal bilgisayarlar için kolay bir rehber hazırlayalım dedik. El Capitan ile yazılım geliştirmek isteyenler ya da OS X’u

VMware ile OS X El Capitan Kurulumu Technopat

Daha fazlası...

Yeni başlık açmak istemedim. VMWare rehberindeki gibi yapıyorum işlemleri ama daha sanal makineyi oluşturma aşamasında, ISO dosyasını seçtikten sonraki ekranda 10.11 sürümü görünmüyor. 10.10 sürümü var en son. El Capitan sürümü görünmediği için ilerlemek istemedim. Ne yapmam gerekir, nerede sorun var sizce?

Sanırım VVMWare sürümüm eski olduğu içinmiş. Güncel sürümü kurduğumda 10.11 göründü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı