VMware macOS Catalina kurulum hatası

yalikavak35

Centipat
Sistemim ve aldığım hatanın resimlerini koyuyorum, macOS Catalina'yı resimdeki sistemime kurabilir miyim? Ya da benim sisteme uygum macOS sürümü var mı?

Ekran Alıntısı.JPG

Ekran Alıntısı7.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
VMware imajı tekrar indirmeyi deneyiniz ve indirme uygulaması olmadan direkt tarayıcıdan indiriniz. Gerçek sistem olarak kurabilirsiniz bu temel özelliklere göre.

G
VMware imajı tekrar indirmeyi deneyiniz ve indirme uygulaması olmadan direkt tarayıcıdan indiriniz. Gerçek sistem olarak kurabilirsiniz bu temel özelliklere göre.
Gerçek sistem derken, vmware den kurmayacakmıyım? Birde verdiğiniz linkten raw uzantılı dosyayı indiriyorum bu raw imaj dosyasını vmwarede nasıl göstericem, raw dan vmdk uzantısına çeviri nasıl yapıcam ? Bunun haricinde bir yükleme yapmam gerekiyor mu bir eklenti dosyası gibi.
Şu an kurulum aşamasındayım, yaklaşık 5 saat 13 dakika kaldı yazıyor 1,5 satten beri, normalde yükleme süresi 5 saat sürüyor mu?
image.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı