VMWare vSphere Lisans nereden alınabilir?

xearhtain

Kilopat
Yer
Bunker
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Öncelikle uygun konu konumunu bulamadım, en yakın burası vardı ilgili seçenek olarak. Moderatör arkadaş ilgili alt başlığa taşıyabilirse memnun olurum.

VMWare vSphere 8 Essentials lisans arıyorum. Kendi sitesinde tekli fiyatı baya yüksek. 3 host için alacağım. Tavsiye ettiğiniz bir satış yeri var mıdır?

SolusVM'e göz atabilirsiniz, hem bütçe olarak kat ve kat daha iyi olacaktır, hemde yönetim ve performans açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Kullanım amacınız veya hali hazırda bir alt yapınız varmı belirtmediğinizden dolayı sadece tavsiye etmek istedim.

SolusVM'e göz atabilirsiniz, hem bütçe olarak kat ve kat daha iyi olacaktır, hemde yönetim ve performans açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Kullanım amacınız veya hali hazırda bir alt yapınız varmı belirtmediğinizden dolayı sadece tavsiye etmek istedim.

Hali hazırda 6 farklı sunucum var fakat hiçbirisi sanal değil şuan. Hepsi fiziksel sunucular. DELL R750XS aldım, bunun içerisinde hepsini sanallaştıracağım. Bu sebeple benim için ürünün Enterprise olması ve bir sorun yaşadığımda kesin olarak çözüm sağlanması şart. Tabii vCenter da büyük kolaylık. Bu sebeple tek tercihim VMWare dan yana.

İlk etapta 3 makineyi ardından kalan diğer 3 makineyi de sanallaştıracağım.

Aşağıdaki lisans kodlarını kullanabilirsiniz:

ESXI 8 vSphere 8 Enterprise Plus
HG00K-03H8K-48929-8K1NP-3LUJ4 4F40H-4ML1K-M89U0-0C2N4-1AKL4

vCenter Server 8 Standard
0F41K-0MJ4H-M88U1-0C3N0-0A214

Geri
Yukarı