Vodafone 1 günlük sınırsız internet paketi laptopa paylaşabiliyor mu?

Hayır. Bunun için. Çeşitli uygulamalar var. Örneğin PDANet. Eğer direk Hotspot açarsanız TTL değerinden ötürü onun bir bilgisayar olduğunu anlayıp bunu kendi paketinizden düşürür.

Easy Tether Lite Google Play uygulamasıyla Bluetooth bağlantısını aktif edip ücretsiz olarak mobil veri paylaşımı yapabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler arastiracagim
Rica ederim. Kolay gelsin. Benim romda kendi özelliği olarak Hotspot paylaştığım cihazları kendi cihazımdan kullanıyormuşum gibi simüle ediyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240414-235852_Ayarlar.png
    Screenshot_20240414-235852_Ayarlar.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 20
Easy Tether Lite Google Play uygulamasıyla Bluetooth bağlantısını aktif edip ücretsiz olarak mobil veri paylaşımı yapabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
teşekkür ederim

Rica ederim. Kolay gelsin. Benim ROM'da kendi özelliği olarak Hotspot paylaştığım cihazları kendi cihazımdan kullanıyormuşum gibi simüle

Bu kısma nasıl girebilirim? xiaomide varsa tabi

Xiaomi de yok. Custom romların özel özellikleri oluyor. Sen PDANet araştır.
şöyle bir video buldum laptop gelince deneyeceğim

Geri
Yukarı