Vodafone 100 Mbps Paketi Alınır mı?

Hyper_K13

Decapat
Daha fazla  
Ev interneti almayı düşünüyorum ama hangi firmayı seçeceğimi bilmiyorum. Türk Telekom bayisine sorduğumuzda 24Mbps internet için 210 TL iddia ederken, Vodafone yanımda uygulamasından ev interneti seçeneklerine baktığımda, 100Mbps internet için ilk altı ay 77, sonraki 6 ay 175 gibi bir fiyat sunuyor. Dışarıdan bakıldığında en mantıklısı Vodafone gibi duruyor fakat, bu konuyu yine de sizlere sormak istedim. Vodafone kullanıp memnun olan varsa yardımcı olsun çünkü Vodafone için kötü diyorlar.

TurkNet için 100Mbps aldım ilk ay kampanyadan dolayı ödemiyorum sadece montaj parasını ödüyorum ve 100Mbps fatura sadece 169TL ödüyorum düşme vs olmadı bilgisayara Ethernet ile bağlandığım için 120 download bile alıyorum. Vodafone yerine TurkNet'ten almanı tavsiye ederim.

Gereksiz pahalı ücretler. Bence de bayili yerler yerine Netspeed, Turknet gibi yerleri tercih edin. Aslında Vodafone fiyatı da fena değilmiş. Hele ticaretle uğraşan biriyseniz işinize yarar çünkü telefonlarda avantajlar sağlıyor.

Superonline veya KabloNET fiber altyapınız varsa onların üzerinden Vodafone fiber internet alabilirsiniz. Bunlarda pek sorun olmuyor.
KabloNET modemi kablosuz ağ için zayıf kalıyor.

Ben Netspeed kullanıyorum ve 10 TL indirimli kullanıyorum. Aylık 124 TL ödüyoruz. Altyapım 58 Mbps 7.5 upload destekliyor ve 58 Mbps download, 7.5 upload alıyorum. Altyapınız var ise öneririm.

Geri
Yukarı