Çözüldü Vodafone 11. ayda cayma bedeli ödenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

simsek1252

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 aylık taahhüdüm bugün bitiyor. 12 ay kullansam 5000 lira gibi hesapladığıma göre cayma bedeli çıkıyor. Ben tarife değişem 11. ayımda filan cayma bedeli öder miyim?

Çözüm
Son ay cayma bedeli ödemiyorsunuz. Cayma bedeli ödemeyeceğiniz iki senaryo var:

1. Erkenden teklif ederler. Bitişine doğru 10. ayda ya da 11. ayda sizi Vodafone arar ve teklif sunar. Kabul ederseniz ödemezsiniz.

2. Son ay kendiniz başka tarifeye geçmek istersiniz. Yine ödemezsiniz.

1. Erkenden teklif ederler. Bitişine doğru 10. ayda ya da 11. ayda sizi Vodafone arar ve teklif sunar. Kabul ederseniz ödemezsiniz.

Çözüm

Teşekkürler ben Vodafone tel hattı için sormuştum son aylarda bir çakallık yaparlar diyor korkuyorum.

Teşekkürler ben Vodafone tel hattı için sormuştum son aylarda bir çakallık yaparlar diyor korkuyorum.

Kusura bakmayın, yanlış okumuşum. Düzelttim. Şurada da göreceğiniz üzere ben bu durumdan şikayetçiyim ama siz son ayda başka tarifeye geçerseniz dediğim gibi, sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı