Vodafone 16 MBps ADSL Hız Sorunu

yakuzaaa

Kilopat
Selamın aleyküm arkadaşlar. Şimdi ben hemen hemen bir yılı aşkındır vodafone abonesiyim ama hiç memnun değilim internet hizmetinden. 16 MB destekler dediler ama gelin görün 5 - 6 MB görsem şükrediyorum ve hiçbir şey indirmediğim halde 1 hafta sürmeden adil kullanım kotası doluyor. Fazla video da izlemiyorum. Şimdi 2 yıl taahhütüm var bitmesine 8 ay kaldı bugün internette bir şey denk geldi 1 yılın üzerinde taahhüt yapmak yasak diye. 1 yıldan sonra ceza ödemeden çıkabiliyormuşuz var mıdır sizce bunun aslı? Hürriyet haberde okudum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler kolay gelsin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür sorunlarda modem arayüzüne girip hat değerlerini paylaşmanız gerekmektedir, bir sonraki sorunlarınızda paylaşırsanız sevinirim.

Vodafone Destek Ekibi ile görüştünüz mü?
Ayrıca alt yapınız 16 Mbps desteklemiyor olabilir. Modem arayüzünden hat değerlerini buraya resim olarak atın.

aynı sorunu bende yasıyorum 16 mbps ama 3 mbps goruyorum

hat degerım bunlar

Dosya Ekleri

• hat degerı.PNG
    hat degerı.PNG
    8,1 KB · Görüntüleme: 89
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı