Vodafone 16 MBps internet ile hız sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

veyso0404

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta önce Vodafone'dan internet aldık. 60 liraya 16Mbps 50GB AKK sınırsız. İnternet ilk ay beleş birde. İşte geldiler bağladılar, dedim sonunda artık net var evde, uzundur yoktu. Neyse geldi net, dedim bir test yapayım Speedtest'ten. 16Mbps yazacağına 3.12, 2.90, 3.10Mbps diyordu, anlamadım. İndirme hızı ise 380-400-360KB. Neden böyle arkadaşlar, çözüm nedir? İlk ay diye mi böyle bilemedim, çözüm nedir? Cevap yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun hattın desteklediği hız değerinde. Görünüşe göre hattın 4-8 Mbps arasını destekliyormuş gibi. Hattın fiber mi değil mi ?

AKK'nizi doldurmuş olabilirsiniz. Jetfatura üzerinden kontrol edin, eğer doldurmamışsanız Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Telefon hattı o kadar kaldırıyor dur. Nerede oturuyorsun. Benimde 8Mbps vardı 2-3 anca kullanıyordum, sonra taahhüt bitince kapattırdım.

Sorun hattın desteklediği hız değerinde. Görünüşe göre hattın 4-8 Mbps arasını destekliyormuş gibi. Hattın fiber mi değil mi ?
Hattım fibernet değil.

Telefon hattı o kadar kaldırıyor dur. Nerede oturuyorsun. Benimde 8Mbps vardı 2 - 3 anca kullanıyordum, sonra taahhüt bitince kapattırdım.
İstanbul/Ümraniye Çavuşbaşı Cad. Gümüşdere Sok.

AKK'nizi doldurmuş olabilirsiniz. Jetfatura üzerinden kontrol edin, eğer doldurmamışsanız Müşteri Hizmetleri'ni arayın.

Daha ilk aydayız, üçüncü gündeyiz. AKK'ye baktım 44GB var daha, 3Mbps hız orada da öyle diyordu. Bu hat değerim, bir bakar mısınız ne diyor?

hat degerı.PNG

Hızınız 4Mbps olacak şekilde sınırlandırılmış. Servis sağlayıcınızı arayarak hızınızın 12Mbps'a yükseltilmesini isteyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı