Vodafone 200 Mbps fiber hız 100 Mbps'ye düşüyor

ritexy1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 1,5 yıldır Vodafone fiber 200 Mbps kullanıyorum, son 3-4 aydır internet hızı kendiliğinden 100 Mbps'ye düşüyor. İnterneti kapatıp açınca veya Ethernet kablosunu çıkartıp takınca geri düzeliyor. Müşteri hizmetlerini aradım. İnternetinizi güncelledik vs. dedi ancak sorun hala devam ediyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Yaklaşık 1,5 yıldır Vodafone fiber 200 Mbps kullanıyorum, son 3-4 aydır internet hızı kendiliğinden 100 Mbps'ye düşüyor. İnterneti kapatıp açınca veya Ethernet kablosunu çıkartıp takınca geri düzeliyor. Müşteri hizmetlerini aradım. İnternetinizi güncelledik vs. dedi ancak sorun hala devam ediyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Cihazda sorun olabilir.

Vodafone ve Türk Telekom pişmanlıktır. Eğer imkanınız varsa başka firmaya geçin.

Vodafone ve Türk Telekom pişmanlıktır. Eğer imkanınız varsa başka firmaya geçin.

Hocam izmirdeyim bulunduğum semtte sanırım tek yüksek hız veren Vodafone var TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum ancak onunda altyapısı yok.

Cihazda sorun olabilir.
Hocam cihaz olarak bilgisayarı vs kastediyorsan sorun yok diğer cihazlarda'da test ettim onlardada aynı sorun var modemi kastettiyseniz belki sorun olabilir ama aldığımızdan beri hiç dokunmadık sanmıyorum

Hocam izmirdeyim bulunduğum semtte sanırım tek yüksek hız veren Vodafone var TurkNet'e geçmeyi düşünüyordum ancak onunda altyapısı yok.

Hocam cihaz olarak bilgisayarı vs kastediyorsan sorun yok diğer Cihazlarda'da test ettim onlardada aynı sorun var modemi kastettiyseniz belki sorun olabilir ama aldığımızdan beri hiç dokunmadık sanmıyorum

Ben 75 Mbps kullanıyordum birden hız 4 Mbps'ye düşünüyordu. Modemi değiştirdim 2 ay oldu hız hiç düşmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı