Vodafone 200 Mbps internet alınır mı?

Talha2525

Hectopat
Vodafone 200Mbps internet 130TL civarında sizce alınır mı? Şu an Türk Telekom'un 50Mbps'sine 130 TL veriyorum. Upload hızları nasıl benim şu anki internetimde 8Mbps upload var.

Vodafone ve TürkNet kesinlikle almayın. Vodafone da iptal süreci çok kötü işliyor. Türknette ise destek zaten 0. Bazı forumlarda açılan konuları araştırın ona göre karar verin. Benim tercihim netspeed den yana

Daha yeni aradık babam ile, 2 yıl tahattür vereceğiz siz de bize 3 gün için de arıza çıkarsa gelecek misiniz diye bir soru sorduk. Adam ise dolaylı yoldan hayır dedi.

Biz de araştırmaya devam ediyoruz. Not olarak şehrin en temel noktasındayız ve fiber altyapımız var.

Ayriyeten binanızda Superonline altyapısı yoksa fiber alamazsınız.

Türk Telekom altyapısı var ve sanırım 1000MBPS'ye kadar destekliyor. taahhüdü biraz sıkıntı olacak gibi ama 200Mbps bu fiyata fena değil gibi yani şuana kadar Türkiye'de ilk kez 200Mbps görüyorum. Ayrıca 10uploadı varmış. 200Mbps saniyede yaklaşık 25MB veri indirmek demek. Benim kullandığım 50 MB internette saniyede 5-6MB indiriyorum. Vodafone o kadar kötü değildir be. Sadece internet sunacak bana Türk Telekom altyapısı üzerinden ne kadar farkedebilir.

Türk Telekom altyapısı var ve sanırım 1000MBPS'ye kadar destekliyor. Taahhüdü biraz sıkıntı olacak gibi ama 200Mbps bu fiyata fena değil gibi yani şuana kadar Türkiye'de ilk kez 200Mbps görüyorum. Ayrıca 10uploadı varmış. 200Mbps saniyede yaklaşık 25MB veri indirmek demek. Benim kullandığım 50 MB internette saniyede 5-6MB indiriyorum. Vodafone o kadar kötü değildir be. Sadece internet sunacak bana Türk Telekom altyapısı üzerinden ne kadar farkedebilir.

Hocam Superonline'da 1Gbps hız veriyorlar.

Siz bilirsiniz ben sadece tecrübelerimi söyledim hocam.

Bir Vodafone kullanıcısı olarak söylüyorum: Vodafone'ye bulaşmayın. Evet, ucuz ama bir sorun yaşadığınızda verdikleri hizmet yerlerde.

Hizmet ne kadar kötü olabilir, biraz açar mısın? Şansla mı ilgili yoksa takmıyorlar mı?
Şansla evet, bir miktar ilgisi olabilir ama genel anlamda durum vahim.

Modemimizle ilgili yaşadığımız sorundan dolayı müşteri hizmetlerini arıyoruz, arıyoruz, açmıyorlar. Yarım saat beklemiştik, açan olmadı. Konulardan birisinde 1,5 saat bekleyen birisinin telefonunun cevaplanmadığını görmüştüm.

Taahhüt iptallerine gelelim, onlar da vahim. Habersiz taahhütler mi dersiniz, taahhüt iptali için şube ile müşteri hizmetleri arasında koşturanlar mı dersiniz, hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamama mı dersiniz... Ama mesele "Vay efendim hızınızı yükseltelim, şunu yapalım, bunu yapalım"a gelince hemen dakik İngiliz oluyorlar.

Caymak istiyoruz, taahhütümüzü sorgulattırdık, 2022'de bitiyormuş, cayamıyoruz! Yasalar 1 yıldan uzun abonelik sözleşmelerinde herhangi cezai bedel ödenemez diyor ancak birisine cezai bedel ödettirildiğini öğrendik, çekiniyoruz. Ama bunun hakkında net bilgiyi öğrenip caydıktan sonra doğruca Kablonet'e geçeceğiz.

Geri
Yukarı