Vodafone 200 TL hediye çeki vermedi!

Bütçe
0

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Vodafone firmasında 10 yıldır aboneligimiz mevcut firma bize 13-15 Eylül tarihleri arsında tarife yenilemesi yapmamiz durumunda 200 TL her şey yanimda hediye çeki vereceğini belirtti. Bu teklife istinaden 14 Eylül de babam ve annemin bitime 2-3 ay kalmış tarifelerini tekliflerini değerlendirerek yeniledim ancak hediye çeki verilmedi. Vodafone Twitter destek ekibinde ilettim üst birime ilettilerini bilgisini verdiler ancak sonuç olarak kodlar verilmedi ve güveni mi zedelediler cayma hakkı 25 30 TL civarindayken faturasız hatta geçiş yaptırmayı düşünüyorum. Sikayet var sitesinden de şikayeti mi ilettim. Burada da Vodafone genel yetkilisi birisi varsa durumu inceleyebilir.

2X toplam 400 TL çek verilmedi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220914-192616_Yanmda.jpg
    Screenshot_20220914-192616_Yanmda.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Firma bana ilk 3000 kişinin tarifelerini yenildiği tarih ve saatleri liste halinde sunmadığı için doldu dolmadı beni inandirmaz sonuç olarak. Ben listeyi görüp 1 hafta inceledikten sonra firmaya geri dönüş yaparım.

Böyle bir listeyi neden paylaşsınlar ki? Orda 3000 kişinin bilgisi var sonuçta.

Firma bana ilk 3000 kişinin tarifelerini yenildiği tarih ve saatleri liste halinde sunmadığı için doldu dolmadı beni inandirmaz sonuç olarak. Ben listeyi görüp 1 hafta inceledikten sonra firmaya geri dönüş yaparım.
Bunu hiç bir şirket paylaşmaz. Adamlar çekiliş ile vermiyor sonuçta yasal bir dayanağı da yok. Kazanamadın der kapatır telefonu. Üstelersen git istediğin yere şikayet et diyecekler. Çünkü hak talep edeceğin bir nokta yok. Sana kazandığını söyleyipte vermeselerdi hakkını arayabilirdin. Ama şu an istediğin kadar çabala karşında muhatap bile bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı