Vodafone 200 TL hediye çeki vermedi!

Bütçe
0
Bunu hiç bir şirket paylaşmaz. Adamlar çekiliş ile vermiyor sonuçta yasal bir dayanağı da yok. Kazanamadın der kapatır telefonu. Üstelersen git istediğin yere şikayet et diyecekler. Çünkü hak talep edeceğin bir nokta yok. Sana kazandığını söyleyipte vermeselerdi hakkını arayabilirdin. Ama şu an istediğin kadar çabala karşında muhatap bile bulamazsın.
Ben teklifi gördüm yeniledim sonuca bakarım öyle olmuş böyle olmuş bahanedir. Sikayet vs 1 kere ederim uğraşmam sonuç çıkmazsa farklı operatöre geçerim kimseyede önermem

Önceden her şey açıklandığı için maalesef yapacak bir şey yok, şubeye gidip sorarsanız kesin cevabı onlar verir zaten,

Kurnazlık yaptılar 3000 kota koyma amacıda buydu bahane hazır nasıl olsa herkes taahhüt yenilesin.

Ben teklifi gördüm yeniledim sonuca bakarım öyle olmuş böyle olmuş bahanedir. Sikayet vs 1 kere ederim uğraşmam sonuç çıkmazsa farklı operatöre geçerim kimseyede önermem
Operatör zaten bu pazarlama stratejisiyle bırak 3000'ni kim bilir kaç bin kişiye yenilettirdi. Dağıtığı 200 Lirayı rahatça katlamıştır. Senin gibi binlerce kullanıcının başka operatöre geçebileceğini düşündüğü için de kampanyayı taahhütlü pakete yapmış.

Operatör zaten bu pazarlama stratejisiyle bırak 3000'ni kim bilir kaç bin kişiye yenilettirdi. Dağıtığı 200 lirayı rahatça katlamıştır. Senin gibi binlerce kullanıcının başka operatöre geçebileceğini düşündüğü için de kampanyayı taahhütlü pakete yapmış.

Haklısın hata bende aslında bunlara güvenmekte suç Turkcell geçiş için başvuracağim. 3 kisi.

Geri
Yukarı