Vodafone Ankara'da nasıl?

snapdragon

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'un limitsiz sosyal medya paketinin kotadan yemesi ve bu rezilligi duzeltememesi üzerine Vodafone'a geçeceğim ancak Ankara'da mobil internet hızı nasıldır genel olarak merak etmekteyim?

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom'un limitsiz sosyal medya paketinin kotadan yemesi ve bu rezilligi duzeltememesi üzerine Vodafone'a geçeceğim ancak Ankara'da mobil internet hızı nasıldır genel olarak merak etmekteyim?

Vadafone genelde diğerlerine göre bir tık daha iyi çeker tabii her yere göre değişir.

Hocam ben Vodafone num bu özellik bende de vardı daha dogurusu GB olarak sosyal medya paketi vardı.

Normal internetim hızlı bitiyordu süphelenmeye başladım. Meger instagmea YouTube vs bazen sosyal medya paketinden bazen ibternetten goturduğunu farkkettim sefalarca denedim gerçektende öyleydii.

Yeni konular

Geri
Yukarı