Vodafone bayisinde Vodafone Pay kart yok

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Selam.

Vodafone Pay kart almak için Vodafone bayisine gittim fakat orada çalışanların karttan haberleri yok "bu ne, o ne" diye cevaplar aldım kısacası haberleri yok. Ben ilçede olduğum için tek 1 tane Vodafone bayisi var. Ben bu kartı başka nereden alabilirim?

Normalde Papara almıştım 3 aydır getirmiyor adamlar sağ olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.

Vodafone Pay kart almak için Vodafone bayisine gittim fakat orada çalışanların karttan haberleri yok "bu ne, o ne" diye cevaplar aldım kısacası haberleri yok. Ben ilçede olduğum için tek 1 tane Vodafone bayisi var. Ben bu kartı başka nereden alabilirim?

Normalde Papara almıştım 3 aydır getirmiyor adamlar sağ olsun.
Tosla alın hocam. Papara'ya en iyi alternatif.

Merhaba, bende aynı sorunu yaşadım. Maalesef kart sadece Vodafone bayilerinde satılıyor şu anlık. Tosla ve ininal vb kartları alabilirsiniz. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

@Mexy1864 mesaj komik mi?

Gayet komik. Konu sahibi, Vodafone bayisinde yok diyor, siz de Vodafone bayilerinde satılıyor sadece diyorsunuz. Kendinizle çeliştiniz.

Ayrıca ben varken neden sizi işaretlesin hocam? Üstelik benden sonra yanıt vermişsiniz konuya.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aynı anda mesaj yazmışız. Onun için sizin mesajı sonradan gördüm. Evet Vodafone Pay kart şu anda sadece bayilerde satılıyor, onun için yapacak başka bir şey yok anlamında yazdım.@Melih D

Yeni konular

Geri
Yukarı