Vodafone Pay kampanya çelişkisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Merhaba. Küçük resim şeklinde yükleyeceğim ekran görüntüsünde gördüğünüz kampanyaya istinaden Spotify üyeliğimin bu ayki ücretini mobil ödeme ile ödemek istiyordum fakat kampanya şartlarında çelişki bulunuyor. Kampanyayı "kampanya sadece Google Play Store'dan Vodafone mobil ödeme ile ödeme yapacak kullanıcılar için geçerlidir." maddesiyle beraber Google Play Store üzerinden yapılacak ödemeler için kısıtlamışlar. Ancak Spotify için Google Play Store üzerinden bir ödeme yöntemi bulunmamakta. Mobil ödeme ile beraber Spotify üyeliği almak istiyorsanız tüm operatörlerle (Vodafone, Turkcell, Türk Telekom) alabilirsiniz fakat bunu kendi siteleri üzerinden alabiliyorsunuz.
Bu çelişki için kendilerine, uygulamaları üzerinden yer alan müşteri hizmetleri numarasından ulaşmaya çalıştım fakat numaralarından otomatik olarak çağrı sonlanıyor. Vodafone'un kendi müşteri hizmetleri numarasından 3 kere aktarıldım. İlkinde müşteri hizmetleri ile konuşurken otomatik olarak çağrı sonlandı. İkincisinde müşteri hizmetleri incelemek için hatta kalmamı istedikten sonra beklerken "Vodafone'e net için bizi aradığınız için teşekkür ederiz." tarzında bir cümle ile çağrı sonlandı. Üçüncüsünde ilkinde olduğu gibi otomatik çağrı sonlandı. Olan benim harcadığım mesaiye oldu ve destek alamadım.

VF Pay.png

Geri
Yukarı