Çözüldü Vodafone beni çocuk moduna geçirdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KiralAB

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse 2 haftadır bu sorunla uğraşıyorum. YouTube'a girerken internet yok diyor, girdiği zamanlar ise yorumları ve bazı videoları kısıtlıyor.
İnternete bağlandığım zaman böyle bir uyarı veriyor. Profil çocuk modu diyor. Oyunlara girmiyor sadece VPN ile bu sorunu çözebiliyorum bazen de VPN de çalışmıyor. Bunun çözümü var mıdır neden böyle oldu?

Dosya Ekleri

• c67e4372-a558-4b2b-bd9a-c25fbf4fcc9c.jpg
    c67e4372-a558-4b2b-bd9a-c25fbf4fcc9c.jpg
    139,9 KB · Görüntüleme: 168
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vodafone Yanımda uygulamasından Hesabıma, oradan da Ayarlara gir. Güvenli İnternet kısmından profil detayını, profil yok olarak güncelle. Sorunun çözülecektir.
Arkadaşlar neredeyse 2 haftadır bu sorunla uğraşıyorum. YouTube'a girerken internet yok diyor, girdiği zamanlar ise yorumları ve bazı videoları kısıtlıyor.
İnternete bağlandığım zaman böyle bir uyarı veriyor. Profil çocuk modu diyor. Oyunlara girmiyor sadece VPN ile bu sorunu çözebiliyorum bazen de VPN de çalışmıyor. Bunun çözümü var mıdır neden böyle oldu?
Güvenli İnternet açık ondan dolayı kısıtlanıyorsun.

Çocuk değilim kendi kendine oldu birden.

2 haftadır sürüyor dediğin için acaba bu modu kafasına göre açıp kapıyor mu diye düşündüm. Sen yine diğer üyelerin dediklerini yap olmadı yine Vodafone'u ara ne olur ne olmaz.

Vodofone'a geçtiğimde bende de öyle olmuştu. Vodofone Yanımda uygulamasından değiştirilebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı