Vodafone çekim gücü nasıl?

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Yıllardır Turkcell kullanıyorum ama fiyatlar da uçtu artık. Vodafone’a baktım uygun fiyatlı güzel tarifeler var. Çekim gücü nasıl? İnternet'i hızlı mı? Şehir merkezindeyim zaten köye falan gitmiyorum. Geçilir mi?

Vodafone'a geçtim şu anlık memnunum. Hiç sıkıntı çıkartmadı tam çekiyor. Bir de sürekli internet hediye ediyor orası da iyi. Geçmek isteyenler bir düşünsün derim.

Vodafone'a geçtim şu anlık memnunum. Hiç sıkıntı çıkartmadı tam çekiyor. Bir de sürekli internet hediye ediyor orası da iyi. Geçmek isteyenler bir düşünsün derim.
Vodafonela internet hızım 16 mbpsyi bile görmezken Turkcelle geçtim ve hızım 40 mbps civarı. Ayrıca Turkcellin hediyeleri daha fazla. Vodafoneda haftalık hediye varken turkcellde 1 2 + hediye daha var.

Vodafonela internet hızım 16 mbpsyi bile görmezken Turkcelle geçtim ve hızım 40 mbps civarı. Ayrıca Turkcellin hediyeleri daha fazla. Vodafoneda haftalık hediye varken turkcellde 1 2 + hediye daha var.
Turkcell ile kıyaslanamaz zaten fiyatına göre hizmeti güzel geldi.
Bursadayım rezalet.
Şehirden şehire değişiyor demek ki. İşin garibi küçük şehirdeyim benim daha kötü çekmesi lazım. 😀

Geri
Yukarı