Vodafone Çekim Gücü Nasıldır?

LEJY0N

Hectopat
Selam.
Birkaç gün önce Turkcell olan hattımı Vodafone'a taşıdım. Sebebi; Turkcell'in çok pahalı olmasıydı. Taahhüt bitimim ile 135 TL civarı bir fatura ücretiyle devam edebiliyorum kullanıma. İçinde 12 GB İnternet 1000 dk SMS vs. bulunuyor. Bende buna nazaran daha uygun olan Vodafone'a geçtim. 20 GB İnternet 1000 DK ilk 3 ay 80 TL sonrasında ise 100 TL.
Eğer kullanan varsa Vodefone'nun çekim gücü nasıldır? Ankara'nın en kalabalık sayılabilecek bir semtinde yaşıyorum. Sizce Vodefone'a geçmekle hata mı ettim?

Selam.
Birkaç gün önce Turkcell olan hattımı Vodafone'a taşıdım. Sebebi; Turkcell'in çok pahalı olmasıydı. Taahhüt bitimim ile 135 TL civarı bir fatura ücretiyle devam edebiliyorum kullanıma. İçinde 12 GB internet 1000 dk SMS vs. bulunuyor. Bende buna nazaran daha uygun olan Vodafone'a geçtim. 20 GB internet 1000 DK ilk 3 ay 80 TL sonrasında ise 100 TL.
Eğer kullanan varsa Vodefone'nun çekim gücü nasıldır? Ankara'nın en kalabalık sayılabilecek bir semtinde yaşıyorum. Sizce Vodefone'a geçmekle hata mı ettim?

Hocam çekiminde bir sıkıntı yok dağ bayır gezdim sürekli çekiyordu koptuğunu görmedim ama internet hızı bayağı yavaş Ankara genelinde İstanbul'da kalırken Vodafone limitsiz kullanıyordum memnundum Ankara'ya geldiğimde bayağı kötü olduğunu fark ettim Turkcell'e geçiş yaptım bugün 20 GB 100 TL 31 aralığa kadar süresi var Turkcell'e tekrar dönmenizi tavsiye ederim.

Hocam çekiminde bir sıkıntı yok dağ bayır gezdim sürekli çekiyordu koptuğunu görmedim ama internet hızı bayağı yavaş Ankara genelinde İstanbul'da kalırken Vodafone limitsiz kullanıyordum memnundum Ankara'ya geldiğimde bayağı kötü olduğunu fark ettim Turkcell'e geçiş yaptım bugün 20 GB 100 TL 31 aralığa kadar süresi var Turkcell'e tekrar dönmenizi tavsiye ederim.

Hocam bende gayet memnundum Turkcell'den fakat fiyatları aşırı pahalı. Bana sundukları en ucuz tarife 135 TL ,vergilerle birlikte 140'ı buluyor

Hocam bende gayet memnundum Turkcell'den fakat fiyatları aşırı pahalı. Bana sundukları en ucuz tarife 135 TL, vergilerle birlikte 140'ı buluyor.

Şu an 20 GB 100TL gayet iyi bu piyasaya geri taşıyın git gel yapmış olursunuz.

Selam.
Birkaç gün önce Turkcell olan hattımı Vodafone'a taşıdım. Sebebi; Turkcell'in çok pahalı olmasıydı. Taahhüt bitimim ile 135 TL civarı bir fatura ücretiyle devam edebiliyorum kullanıma. İçinde 12 GB İnternet 1000 dk SMS vs. bulunuyor. Bende buna nazaran daha uygun olan Vodafone'a geçtim. 20 GB İnternet 1000 DK ilk 3 ay 80 TL sonrasında ise 100 TL.

Güzeldir kullanıyorum memnunum.

Şu an 20 GB 100TL gayet iyi bu piyasaya geri taşıyın git gel yapmış olursunuz.

Hocam bu fiyatlar ne böyle :D Çok uygun. Müşteri hizmetleri nasıl olurda bana 135 TL gibi bir fiyat çıkartır anlamış değilim. Keşke daha önceden bilgim olsaydı.

Selam.

Merhaba hocam, taşıma süresi kaç gün sürdü? Geçmeyi düşünüyordum da o nedenle sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı