Vodafone ev interneti alınır mı?

erenuney16

Hectopat
Arkadaşlar, 2 yıldır Superonline fiber 100Mbps kullanıcısıyım. Tarifem yakında bitiyor. Vodafone adres sorgulamada 200Mbps hız alabiliyorum. Bu internet kesilir mi, ping değerleri nedir daha önce geçiş yapan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 2 yıldır Superonline fiber 100Mbps kullanıcısıyım. Tarifem yakında bitiyor. Vodafone adres sorgulamada 200Mbps hız alabiliyorum. Bu internet kesilir mi, ping değerleri nedir daha önce geçiş yapan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Kesinlikle alınmaz ben daha önce kullandım ve sürekli internette düşüşler vardı hatta taahhüdüm bitmesine yakın zamanlar 16 Mbps'in sadece 3'ünü kullanabiliyordum güncelleme deyip geçiştirdiler ve hiçbir şey değişmedi 1 ay boyunca kullandım pişmanlıktır Vodafone denemeyin.

Vodafone alınmaz.

Alınmaz hocam. 4. yılım tam bitti derken Superonline başvurmuştuk Vodafone ile Ortak Altyapı olduğu için yine Vodafone bağladılar. Başka internet sağlayıcılarını araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı