Vodafone Evde İnternet alınır mı?

Altyapınızın kaç olduğuna göre almanızı öneririm. 80-100 mbps değerine kadar destek varsa superonline yada türknet öneririm. Vodafone 2 sene kullandım. Fazladan fatura ödettiler ve tahattütüm bittikten 1 ay sonra 200 lira fatura çıkartırlar kesinlikle vodafone dışı tüm internet sağlayıcılarını öneririm.

Ben kullanıyorum 1 yıldır. İlk 6 ay 55 lira 30 mbps hız alıyorduk. Şimdi 75 lira 35 mbps hız alıyoruz. Upload 5 mbps. Gayet memnunum kesilme vs olmadı. Yalnız 2-3 kez hız düşürdüler sonrasında merkezi arayıp halletirdik. En iyisi diyemem ama fiyatına bakınca f/p diyebilirim.

Şöyle ki en iyisi komşulara sormak bir servis sağlayıcı bir ilçede çok iyi iken başka ilçede berbat olabiliyor.

Ben kullanıyorum 1 yıldır. İlk 6 ay 55 lira 30 mbps hız alıyorduk. Şimdi 75 lira 35 mbps hız alıyoruz. Upload 5 mbps. Gayet memnunum kesilme vs olmadı. Yalnız 2-3 kez hız düşürdüler sonrasında merkezi arayıp halletirdik. En iyisi diyemem ama fiyatına bakınca f/p diyebilirim.

Şöyle ki en iyisi komşulara sormak bir servis sağlayıcı bir ilçede çok iyi iken başka ilçede berbat olabiliyor.
En doğru açıklama bu olmuş.

4 Yıldır kullanıyorum, müşteri hizmetleri çöp. Paket yükseltmek için arıyorum 1 buçuk aydır gerçekleştirilemedi ben de paket yükseltme talebinin iptali için talep oluşturdum ondan da bir haber yok bıraktım peşini artık. Bir de müşteri hizmetleriyle atarlı konuşursan internet hızını yavaşlatıyorlar geri düzeltmek için arayıp reset attırman gerekiyor. Onun dışında internet hizmetleri güzel.

Geri
Yukarı