Vodafone evde internet nasıldır?

Vodafone internet kötü.

Türk telekomunda bu paketin benzeri var ilk 3 ay ücretsiz 24mbps fiber 120tl modemli, ikisi arasında kaldım. Türk telekomuda araştırayım yada bilgisi olan varsa yazsın.

Evet, öğrenciyim apart tuttum.

Hocam Vodafone de kurulun ücreti yok ama modem ücreti aylık 10TL imiş. NetSpeed de 100TL kurulum ücreti var 9TL aylık modem ücreti bulunmakta size tavsiyem NetSpeed çüknü bu parayı iki faturaya bölüştürebiliyorlar sonuçta bu para 1 kere verilecek önceden bir kurulum olsaydı onlar da bedavaya kuruyorlarmis ama ilk kez olacağı için para alıyorlar. Sonrasında ISS degistirmek isterseniz de kurulum ücreti almazlar hem taahhüt de yok bu çok iyi bir artı Türk Telekom'la neredeyse anı fiyata geliyor 76+50+9 = 135TL ama yine seçim sizin.

Hocam Vodafone de kurulun ücreti yok ama modem ücreti aylık 10TL imiş. NetSpeed de 100TL kurulum ücreti var 9TL aylık modem ücreti bulunmakta size tavsiyem NetSpeed çüknü bu parayı iki faturaya bölüştürebiliyorlar sonuçta bu para 1 kere verilecek önceden bir kurulum olsaydı onlar da bedavaya kuruyorlarmis ama ilk kez olacağı için para alıyorlar. Sonrasında ISS degistirmek isterseniz de kurulum ücreti almazlar hem taahhüt de yok bu çok iyi bir artı Türk Telekom'la neredeyse anı fiyata geliyor 76+50+9 = 135TL ama yine seçim sizin.
Haklısın hocam ama özellikle bu vodafone paketi seçme sebebim ilk 3 ay ücretsiz olması. Üniversite için aparta baya bi masraf ettik o yüzden 3 ay sonra ödemek daha iyi olur benim için. Kendi evimiz olsa netspeed alırdım ama şuanki maddiyatıma göre vodafone bana daha iyi. Turktelekom ile vodafone arasında gidip geliyorum. Türktelekoma başvurdum aramazlarsa vodafone deneyeceğim artık.

Haklısın hocam ama özellikle bu Vodafone paketi seçme sebebim ilk 3 ay ücretsiz olması. Üniversite için aparta bayağı bir masraf ettik o yüzden 3 ay sonra ödemek daha iyi olur benim için. Kendi evimiz olsa NetSpeed alırdım ama şu anki maddiyatıma göre Vodafone bana daha iyi. Türk Telekom ile Vodafone arasında gidip geliyorum. Türktelekoma başvurdum aramazlarsa Vodafone deneyeceğim artık.

Siz bilirsiniz, sizin açınızdan daha doğru bir karar olmuş. İnşallah sorun yaşamadan kullanırsınız.

Geri
Yukarı