Vodafone evde internet nasıldır?

Merhabalar tekrardan Turkcell suncucı seçip atabilir misiniz?
Capture.PNG

Turktelekom seçince ping daha yüksek oluyor ama tam upload alabiliyorum. Superonline seçiliyken ping düşük ama upload düşük oluyor. Benim için ping çok önemli değil. 20 Ping de ideal.
Capture.PNG

Turktelekom seçince ping daha yüksek oluyor ama tam upload alabiliyorum. Superonline seçiliyken ping düşük ama upload düşük oluyor. Benim için ping çok önemli değil. 20 Ping de ideal.
Hocam ben speed testlerimi turktelekomdan mı yapacağım turkcell den mi? Çünkü turk telekom altyapısı kullanıyorum.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1348238
Türk Telekom seçince ping daha yüksek oluyor ama tam upload alabiliyorum. Superonline seçiliyken ping düşük ama upload düşük oluyor. Benim için ping çok önemli değil. 20 ping de ideal.

Hocam ben Speedtest'lerimi Türk Telekom'dan mı yapacağım Turkcell'den mi? Çünkü Türk Telekom altyapısı kullanıyorum.

Hocam Adana'daki sunucuda sorun var Millenicom ile iletişime geçin düzeltirler.

Ne diyeceğim peki. Hangi sunucuda sıkıntı var. Eğeki Turkcell SE Millenicom Turkcell sunucusunu mu kullanıyor. Altyapı ile sunucu birbirinden farklı mı?

Millenicom firması
Türk Telekom altyapısında ve Superonline altyapısında %90 oranında genelde Superonline sunucusu kullanır Türk Telekom cok nadir gözükmektedir. Bundan dolayı en iyi ping Superonline sağlar Türk Telekom'a göre Millenicom'da iseniz.
Adana şehirindeki Turkcell sunucusuna Speedtest attığımda ping sorunsuz download sorunsuz ama upload sorunu yaşıyorum ama Türk Telekom'da ise ping yüksek download sorunsuz upload yüksek oluyor dengesizlik bir sorun var düzeltilmesini istiyorum demeniz yeterlidir.
Aramışken 1.1.1.1 ve 8.8.8.8 ping azaltılmasını ve dolaşımının azaltılmasını isteyebilirsiniz cok iyi olur bizler ve sizler içinde ve Türk Telekom gibi sunucularında coğunluk kullanımını gormek isteriz Superonline gibi diyebilirsiniz.

Millenicom firması
Türk Telekom altyapısında ve Superonline altyapısında %90 oranında genelde Superonline sunucusu kullanır Türk Telekom cok nadir gözükmektedir. Bundan dolayı en iyi ping Superonline sağlar Türk Telekom'a göre Millenicom'da iseniz.
Adana şehirindeki Turkcell sunucusuna Speedtest attığımda ping sorunsuz download sorunsuz ama upload sorunu yaşıyorum ama Türk Telekom'da ise ping yüksek download sorunsuz upload yüksek oluyor dengesizlik bir sorun var düzeltilmesini istiyorum demeniz yeterlidir.
Aramışken 1.1.1.1 ve 8.8.8.8 ping azaltılmasını ve dolaşımının azaltılmasını isteyebilirsiniz cok iyi olur bizler ve sizler içinde ve Türk Telekom gibi sunucularında coğunluk kullanımını gormek isteriz Superonline gibi diyebilirsiniz.
Peki ben şuan hangi sunucuya bağlıyım. Türk Telekom mu Turkcell mi? Altyapı hangisiyse o sunucuya mı bağlı oluyorum?

Altyapın neyse o sunucuya bağlı oluyorsun diye bir şey yoktur.
Şu an %90 Turkcell sucularındasın (Superonline)
Ha yani belli bir sunucuya bağlı değilim. Anladım. Yni arayıp hem Türk Telekom'da ping fazla hem de Turkcell de upload'ım az diyeceğim.
Ha yani belli bir sunucuya bağlı değilim. Anladım. Yni arayıp hem Türk Telekom'da ping fazla hem de Turkcell de upload'ım az diyeceğim.
Ama bu millenicomun müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Sadece robot kadınla konuşabiliyorum. Nasıl müşteri temsilcisine bağlanacağım?

Ne diyeceğim peki. Hangi sunucuda sıkıntı var. Eğeki Turkcell se Millenicom Turkcell sunucusunu mu kullanıyor. Altyapı ile sunucu birbirinden farklı mı?
Millenicom tracert çıkışlarında genelde SoL kullanıyor. SoL'nin Adana sunucusundan ping testi yaptığında da düşük gelmiş bu durumda.
Eki Görüntüle 1348238

Hocam ben speed testlerimi turktelekomdan mı yapacağım turkcell den mi? Çünkü turk telekom altyapısı kullanıyorum.
Hocam TT altyapısı kullanıp nasıl 5 Mbit Upload alıyorsunuz? Onu anlayamadım açıkçası.

Buralardan hız testi yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Ha yani belli bir sunucuya bağlı değilim. Anladım. Yni arayıp hem Türk Telekom'da ping fazla hem de Turkcell de Upload'ım az diyeceğim.

Ama bu Millenicom'un müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Sadece robot kadınla konuşabiliyorum. Nasıl müşteri temsilcisine bağlanacağım?

WhatsApp destek hattı cok hızlı ve site arayüzünden Online işlemler.
Ha yani belli bir sunucuya bağlı değilim. Anladım. Yni arayıp hem Türk Telekom'da ping fazla hem de Turkcell de Upload'ım az diyeceğim.

Evet türkteleekom sunucusuna Speedtest yaparken yüksek ping Turkcell sunucusuna Speedtest yaparken upload az sorunun cozulmesini istiyorum dersiniz.
Millenicom tracert çıkışlarında genelde sol kullanıyor. Sol'nin Adana sunucusundan ping testi yaptığında da düşük gelmiş bu durumda.

Hocam TT altyapısı kullanıp nasıl 5 Mbit upload alıyorsunuz? Onu anlayamadım açıkçası.

Buralardan hız testi yapıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Bende TT altyapısı kullanım 4.upload alıyorum TT'nin problemi bende hem Türk Telekom hem Millenicom mevcut ve TT de sorun var.

WhatsApp destek hattı cok hızlı ve site arayüzünden Online işlemler.

Evet türkteleekom sunucusuna Speedtest yaparken yüksek ping Turkcell sunucusuna Speedtest yaparken upload az sorunun cozulmesini istiyorum dersiniz.

Bende TT altyapısı kullanım 4.upload alıyorum TT'nin problemi bende hem Türk Telekom hem Millenicom mevcut ve TT de sorun var.
Mesaj yazdım, telefondaki robot kadın ne dediyse buda aynı adımları yaptı. Kişisel olarak sorunumu anlatamadım. Yok mu bunun müşteri temsilcisi?

Yeni konular

Geri
Yukarı