Vodafone evde internet nasıldır?

Çok fazla online oyun oynayan birisi değilim ama yüksek ping veya ping dalgalanması gibi sorunlar yaşamadım. Valorant oynamıştım bir süre, sıkıntı yaşamadım onda da.

@Inanckilic hocamın yaşadığı sorun yüksek ihtimalle altyapı kaynaklı.

Çok fazla Online oyun oynayan birisi değilim ama yüksek ping veya ping dalgalanması gibi sorunlar yaşamadım. Valorant oynamıştım bir süre, sıkıntı yaşamadım onda da.

@Inanckilic hocamın yaşadığı sorun yüksek ihtimalle altyapı kaynaklı.

Aynı internet arkadaşımdada var zaten beraber abone olmuştuk kampanya için. Ben küçükçekmecede o başakşehirde oturuyor yani İstanbul'un göbeğindeyiz dağlık arazide değil. İkimizdede aynı sorunlar var taahhüt bitmeden iptal etmek istedim 840₺ istediler.
Tokat'ta yaşıyorum. Kimsenin lafına bakma 2 yıldır kullanıyorum 1 kez kesildi internet oda Türkiye genelinde olan çalışma yüzünden gece 2'de gitti 4'te falan geri geldi. Onun dışında ne kesilme oldu ne yavaşlama ne de başka bir şey.

Kimsenin lafına bakma derken senin sorunsuz kullanman firmayı iyi bir ISS yapmaz ki? Rampage kulaklık alıp çok iyi diyen 2 3 kişide var ama 50 kişi forumda konu açıp bozuldu diyor? Ee o zaman o 2 kişi kimsenin lafına bakma al sen dese ne yapardın?

Aynı internet arkadaşımdada var zaten beraber abone olmuştuk kampanya için. Ben küçükçekmecede o başakşehirde oturuyor yani İstanbul'un göbeğindeyiz dağlık arazide değil. İkimizdede aynı sorunlar var taahhüt bitmeden iptal etmek istedim 840₺ istediler.

Kimsenin lafına bakma derken senin sorunsuz kullanman firmayı iyi bir ISS yapmaz ki? Rampage kulaklık alıp çok iyi diyen 2 3 kişide var ama 50 kişi forumda konu açıp bozuldu diyor? Ee o zaman o 2 kişi kimsenin lafına bakma al sen dese ne yapardın?

Kardeş seninde kötü olman firmanın kötü olduğu anlamına gelmiyor. Ben burada yaşadığım deneyimi anlatırken sen sabahtan beri alma pişman olursun iade et tarzı şeyler söylemişsin. Yağ gibide akıyor internetim.

Memnun olandan çok memnun olmayan var. Babam bana diyor sen benden iyi mi bileceksin internettekilere inanma diye ben Vodafone kullanıyorum bir şey yok diyor. Benim demek istediğim ilk taahhütsüz'den başlayalım kötü olursa değişiriz diye ama nafile.

Altyapın iyiyse bir şey olmaz merak etme ben LoL oynarken sabit 44 FPS alıyordum.

Geri
Yukarı