Vodafone faturalı tarife önerisi

HanDuo

Centipat
Makaleler
1
İlk kez faturalıya geçiş yapacağım uygulamada gözüken en uygun fiyat 67TL. Bayide daha düşük fiyatlı var mıdır? Ya da SMS vs atarak geçebileceğim daha uygun fiyatlı faturalı tarife var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230417_134853.jpg
    IMG_20230417_134853.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Usta şu an Türk telekomdayım 102TL'ye 20GB internet 2bin dakika sınırsız SMS var Türk Telekom Vodafone'den daha iyi diye biliyorum bende Turkcell geçmeyi düşünüyorum fakat çok pahalı şu an önümde fırsat var 20GB 102TL sende öyle indirimli bir şey yakala bence 3GB bu devirde hiç kimseye yetmez 15GB bile dışarıda bitiyor su gibi.

Usta şu an Türk telekomdayım 102TL'ye 20GB internet 2bin dakika sınırsız SMS var Türk Telekom Vodafone'den daha iyi diye biliyorum bende Turkcell geçmeyi düşünüyorum fakat çok pahalı şu an önümde fırsat var 20GB 102TL sende öyle indirimli bir şey yakala bence 3GB bu devirde hiç kimseye yetmez 15GB bile dışarıda bitiyor su gibi.

Katılıyorum kesinlikle alınmaz 3GB 100TL 30GB sinirisiz dakika alıyorum ama bu tek seferlik kampanyaydi herhalde.

Haklısınız 3gb az ama evde internet var mobil veri çok kullanmiyorum, 5gb liğie gecicem sanırım 75tl ye.

Diğer operatörlere geçersem de hat parası çok pahalı. Birde uzun yıllar vf da olduğumdan faturalı tekliflerin fiyatları uygun biraz daha. Uygun fiyatlı olması önceliğim.

Sizin yine iyiymiş. Eğer ihtiyacınızı karşılıyorsa düşünülebilir. Bana 100 liradan aşağı tarife bile sunmuyor. Operatörler kendi çapında bir tekel olduğundan fiyatları da müşterisine göre istedikleri gibi belirliyorlar.
1681732091002.png

Haklısınız 3GB az ama evde internet var mobil veri çok kullanmiyorum, 5GB liğie geçeceğim sanırım 75TL'ye.

Diğer operatörlere geçersem de hat parası çok pahalı. Bir de uzun yıllar vf da olduğumdan faturalı tekliflerin fiyatları uygun biraz daha. Uygun fiyatlı olması önceliğim.

Bir şey olur evde olmaman gerekir 1-2gün o zaman boyunca yetmez 3GB 40-50TL daha fazla ver bence ne olacak :D + Vodafone çekmiyor hiçbir yerde.

İnternette sörf yapan ama video izlemeyen birine yeter ki ben 5 senedir 5 GB üzeri bir tarife kullanmadım. Gittiğim her yerde Wi-Fi olduğundan ve kullanmadığım aylar devrettiğinden bir sorun yaşamıyordum. Kısaca kişiye göre değişiklik gösterir o. Esas soru;
Vodafone çekmiyor hiçbir yerde.

Türk Telekom'un çekin gücü nasıl?

İnternette sörf yapan ama video izlemeyen birine yeter ki ben 5 senedir 5 GB üzeri bir tarife kullanmadım. Gittiğim her yerde Wi-Fi olduğundan ve kullanmadığım aylar devrettiğinden bir sorun yaşamıyordum. Kısaca kişiye göre değişiklik gösterir o. Esas soru;

Türk Telekom'un çekin gücü nasıl?

Yerden yere değişiklik gösterir mesela ana yolda çekmiyor ara sıra ve Edirne'ye giderken 1gram internet çekmemişti TikTok bile zar zor açılıyordu telefonumda sorun yok araçta Türk Telekom'lu vardı 1tane daha ve Turkcell'i vardı türkcellinki her yerde çekiyorken Türk Telekom çekmiyordu mesela bizim okulun orada Vodafone direk yok Türk Telekom ortalama 2MB download var Turkcell'de 1080p video izlersin Turkcell zaten en pahalısı ama çok pahalı harbiden Turkcell bak önüme yeni taahhüt öneriyorlar 20GB 2bin dakika sınırsız SMS 102TL Türk Telekom ama Turkcell'de alsan 230TL falan patlar herhalde 2kat falan daha pahalı diyorsan benim için çekim gücü önemli Turkcell öneririm fakat hepsinde sıkıntı var ama en stabili Turkcell olarak düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı