Vodafone faturalıya kredi kartıyla paket alma

boragoktug

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar, sorum şu şekil ben faturalı bir hat kullanıyorum ek internet paketi almak istiyorum fakat faturaya yansımasını istemiyorum. Bir Vodafone bayisine gidip oradan hattıma internet attırabilir miyim ya da elimdeki Papara ile ödeme yapıp internet alabilir miyim? Kısaca faturaya ay sonu yansımasını istemiyorum.

Öyle bir imkan ne yazık ki mümkün değil. Faturasız hat kullanıyor olsaydınız Kolay paket yukleyebilirdiniz.

Maalesef öyle birşey yok Vodafone'da. Alıcağınız paketin tutarı faturanıza yansır. Bütün faturalılarda böyledir @İzmirli Gurme hocamın dediği gibi. Hocam DH'de banlatıp buraya geliyorsunuz demek 😄
Sizi burada da görebilmek çok iyi oldu.
Ben de sizleri gördüğüme sevindim. Aslında forumda çok fazla vakit geçirdiğim için uzaklaşmak için ban atmıştım kendime ama biraz erken dönmek isteyince ban da olduğundan buraya geldim mecburen. Yalnız DH'deki bölümde baya troll var ya, eskisi gibi uğrayacağımı sanmıyorum oraya artık.

Son düzenleme:
Ben de sizleri gördüğüme sevindim. Aslında forumda çok fazla vakit geçirdiğim için uzaklaşmak için ban atmıştım kendime ama biraz erken dönmek isteyince ban da olduğundan buraya geldim mecburen. Yalnız DH'deki bölümde baya troll var ya, eskisi gibi uğrayacağımı sanmıyorum oraya artık.
Hocam DH çok karıştı, çok kavga var bu yüzden 3 kişi geçtik buraya :)

Geri
Yukarı