Vodafone faturasız hat sistemi nasıl çalışıyor?

toros4x4

Centipat
Daha fazla  
Şimdiye kadar hep faturalı hat kullandım. 2.hattımın taahhüdü bitiyor. Internet ve dakika önemli degil sadece hattın açık kalıp gelen aramalara cevap verebilmem önemli. Faturasız hat benim için mantıklı mi? Kaç ayda bir alıyorum?

Paket almak zorunlu mu? Zorunluysa kaç ay kullanım süresi var paketin? Hattı kullanmıyacağım için her ay faturalıya boşuna para vermek istemiyorum.
Şunu da ekleyeyim eğer her ay paket almak zorunda değilsin, bildiğim kadarıyla 3 yada 6 ay paket almadan kullanabilirsin, ama her ay 9-10 lira telsiz kullanım ücreti çıkıyor paket alsan da almasan da. Eğer her ay paket yüklemeye ihtiyacım yok diyorsan faturasız mantıklı olacaktır senin için, aldığın paketler de 28 gün oluyor.

Şunu da ekleyeyim eğer her ay paket almak zorunda değilsin, bildiğim kadarıyla 3 ya da 6 ay paket almadan kullanabilirsin, ama her ay 9-10 lira telsiz kullanım ücreti çıkıyor paket alsan da almasan da. Eğer her ay paket yüklemeye ihtiyacım yok diyorsan faturasız mantıklı olacaktır senin için, aldığın paketler de 28 gün oluyor.

Cok teşekkürler hocam. Son olarak kontör ve paket olayı kafama takıldı isteyen istediğini mi yüklüyor?

Cok teşekkürler hocam. Son olarak kontör ve paket olayı kafama takıldı isteyen istediğini mi yüklüyor?
Vodafone uygulamasında istediğin paketi aylık olarak seçip yükleyebilirsin. Paketin süresi bitince yenilemiyor otomatik bitiyor.

Şimdiye kadar hep faturalı hat kullandım. 2.hattımın taahhüdü bitiyor. Internet ve dakika önemli degil sadece hattın açık kalıp gelen aramalara cevap verebilmem önemli. Faturasız hat benim için mantıklı mi? Kaç ayda bir alıyorum?
Hocam sadece telsiz kullanım ücreti ödüyosunuz 9 10tl gibi bişey
Okadar

Yeni konular

Geri
Yukarı