Vodafone faturasız hattımın sinyali belirtilen zamandan sonra kesilir mi?

199908

Kilopat
Arkadaşlar Vodafone'dan gelen bir mesajda hattınıza TL yüklenmezse eğer hattınız 20.12.2022 tarihinde kapatılacaktır yazıyor. Sizce 20.12.2022 tarihi 00:00 saatinde mi hattımın sinyali kesilir? Ekstra olarak hattım aktif sürede değil pasif sürede. Yardımcı olabilirseniz şimdiden çok sevinirim.

Kapanır tabiiki tl atmaya bak yeğen eskiden vardı arkadaşından tl gonderme mesela arkadasin 5 kontur gonderecek 7 kontur keserdi 5 i sana gelirdi kalan 2 si komisyondu hey gidi gunler.
Yükle mutlaka bir de actirma komisyonu almasinlar.

Kapanır tabiiki tl atmaya bak yeğen eskiden vardı arkadaşından tl gonderme mesela arkadasin 5 kontur gonderecek 7 kontur keserdi 5 i sana gelirdi kalan 2 si komisyondu hey gidi gunler.
Yükle mutlaka bir de actirma komisyonu almasinlar.
İptal olmasını istiyorum hocam kendi adıma yasal olarak 1 hat kullanıyorum zaten 2. hat bana fazla.

Bırak öyle kalsın pasif duruma geçer,numarayı kimse alamaz adına kayıtlı öyle durur. E devletten kontrol edersin
Boşa düşmüyor sanırım numara sen gidip iptal ettirmediğin sürece.

Bırak öyle kalsın pasif duruma geçer,numarayı kimse alamaz adına kayıtlı öyle durur. E devletten kontrol edersin
Boşa düşmüyor sanırım numara sen gidip iptal ettirmediğin sürece.
Hat annemin adına alındı ama şuan görünmüyordur belki E-Devlette kendi adına 3. hattım vardı bir tane Türk Telekom pasif duruma geçmişti babamın adına E-Devletinde görünmüyordu iptal olunca sinyal kesildi numarayıda zaten hiç kullanmıyorduk whatsapp üzerinde falan değiştirmiştik zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı